Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > BHP > Jaki sprzęt lepiej wybrać do salonu kosmetycznego?

Jaki sprzęt lepiej wybrać do salonu kosmetycznego?

Branża kosmetyczna nieustannie się rozwija, dlatego regularnie oferuje nowoczesny oraz wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny dla gabinetów kosmetycznych. Dystrybutor sprzętu kosmetologicznego  Corporis przedstawia Państwu szeroką gamę profesjonalnych produktów do terapii endosfery.

Co jest główną cechą Endosphere Therapy?

Endosphere Therapy to kompresyjny zabieg mikrowibracji. To nowoczesny sposób na poprawienie sylwetki. Technika opiera się na kompresji zamiast podciśnienia, co pozwala uzyskać szybki efekt i uniknąć kontuzji. Metoda kompresji mikrowibracji wykonywana jest za pomocą manipuły, która zawiera 50 cylindrycznych kulek silikonowych w postaci plastrów miodu.

Kompresja i wibracje tworzą efekt pompy limfatycznej. Dzięki połączonemu efektowi urządzenie jest w stanie określić intensywność efektu w każdym konkretnym przypadku, co pozwala na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Technologia Endosphere Therapy polega na wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do gabinetów kosmetycznych. Corporis oferuje profesjonalny sprzęt kosmetyczny o sprawdzonych wynikach klinicznych:

  • Endospheres AkBody;
  • Endospheres AK Sensor;
  • Endospheres AK Sensor All;
  • Endospheres EOS;
  • Endospheres SR Face;
  • Endospheres Eva.

Terapia Endosfery to nieinwazyjna i bezpieczna metoda, nie naruszająca integralności naczyń limfatycznych i żylnych, polecana przez ekspertów jako terapia przeciwbólowa. Dzięki tej technologii możliwe jest osiągnięcie skutecznych rezultatów w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki, poprawie przepływu limfy i krążenia krwi. Przeprowadzone zabiegi pozwolą uzyskać dobre wyniki w leczeniu różnych grup mięśniowych, zaktywizować procesy metaboliczne i poprawić trofizm skóry.

Corporis – Twój zaufany dystrybutor urządzeń kosmetycznych

Сorporis oferuje sprzęt kosmetyczny dla salonów kosmetycznych wiodących włoskich firm, które sprawdziły się na rynku z pozytywnych stron. Każdy prezentowany model charakteryzuje się wszechstronnością, długą żywotnością i jest w stanie wykazać wysokie wyniki kliniczne.

Zwykle otrzymać zwrot inwesticiu udaje się po pierwszych sześciu miesiącach pracy, a grono zadowolonych klientów będzie rosnąć. Zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu pomoże nie tylko rozwiązać problemy kosmetyczne klientów, ale także uzyskać wymierne oszczędności na dodatkowych materiałach eksploatacyjnych.

Zamawiając sprzęt do gabinetów kosmetycznych w Corporis otrzymasz niezawodny,  wysokiej jakości urządzenia. Ponadto Сorporis stale prowadzi szkolenia dla personelu swoich klientów, zapewnia naprawy i konserwację własnych produktów.

Podobne

W górę