Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Islamskie egzekucje – czy na pewno tylko islamskie? (Archiwum)

Islamskie egzekucje – czy na pewno tylko islamskie? (Archiwum)

Świat obiegła ostatnio informacja o kolejnym skandalicznym i brutalnym morderstwie islamistów na dwóch młodych kobietach ze Skandynawii, które podróżowały po Maroko, a duńskie służby specjalne potwierdziły oryginalność brutalnego nagrania, na którym mordercy utrwalili cały proceder. Szacuje się, że w zabójstwie brało udział 13 mężczyzn.

Od kilku lat w okolicach świąt Bożego Narodzenia mają miejsce akty terroru, w których ofiarami są chrześcijanie i ogólnie obywatele krajów zachodniej cywilizacji. Zamachowcy i mordercy to natomiast przedstawiciele świata arabskiego, często przyznający się do przynależności do państwa ISIS oraz do bycia wyznawcami islamu. W tym przypadku, po raz kolejny mordercy dwóch turystek powołują się na nakaz Allaha, który według nich nakazał im zabójstwo kobiet.

Całość działań ISIS zdaje się wpisywać w schemat siania niepokojów i strachu właśnie w okolicach świąt chrześcijańskich, zwłaszcza Bożego Narodzenia. Kiedy jednak weźmiemy pod uwagę sprowadzanie imigrantów nieprzystosowanych kulturowo i wrogo nastawionych do cywilizacji chrześcijańskiej, usilne działania środowisk neomarksistowskich zmierzające do laicyzacji Europy oraz ich osobistej walki z wyznaniami chrześcijańskimi, to pojawia się pytanie, czy islam i słabo wykształceni najemnicy z krajów bez przyszłości, nie są jedynie narzędziem w rękach współczesnych neomarksistów do wywołania wojny religijnej.

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę