Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > Linda obraża prezydenta. Przygotowuje się do nowej roli, czy szuka pracy?

Linda obraża prezydenta. Przygotowuje się do nowej roli, czy szuka pracy?

Była już akcja „Nie świruj idź na wybory” i wyzywanie prezydenta Dudy od „Adriana”. Wygląda na to środowisko aktorów intelektualistów okresu III RP wymyśliło nową akcję, w której deklamują hasło: „Trzask i po długopisie”. Jak nie trudno się domyślić „trzask” to Rafał Trzaskowski, a „długopis” to Andrzej Duda. I ten Trzaskowski ma rzekomo pokonać Andrzeja Dudę, tak jak się łamie długopis.

Oczywiście jest to bezpodstawne naigrywanie się z obecnego prezydenta i próba wmawiania społeczeństwu, że podpisuje on każdą ustawę zatwierdzoną przez Sejm, co oczywiście nie jest prawdą. Poza tym, jeśli ustawy są pożyteczne i korzystne dla społeczeństwa, to niby dlaczego nie miałby ich podpisać.

Na instagramie na profilu Krzysztofa Materny pojawiają się filmiki aktorów III RP, którzy w prześmiewczy sposób próbują obrażać i dyskredytować obecnego prezydenta Andrzeja Dudę. W sieci najszybciej rozchodzi się ten z nagraniem Bogusława Lindy. Do akcji dołączyli już też inni aktorzy, jak na przykład Piotr Machalica.Wygląda na to, że słynny aktor Bogusław Linda najprawdopodobniej przygotowuje się do nowej roli. Najprawdopodobniej będzie to bajka dla leminga albo humor dla pelikana. Poziomem odpowiada mniej więcej 6-7 klasie szkoły podstawowej.

No, ale skoro połowa członków Platformy Obywatelskiej, co pokazują analizy, jest mówiąc oględnie bardzo średnio rozgarnięta i ma jedynie wykształcenie podstawowe, to trzeba przyznać, że nagrania aktorów III RP mogą trafić na podatny grunt idealnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bez podpisu

Post udostępniony przez Krzysztof Materna (@krzysztof.materna)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#trzaskipodługopisie

Post udostępniony przez Krzysztof Materna (@krzysztof.materna)

jp/instagram/swp
zdjęcie: instagram/krzysztof materna/zrzut ekranu

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę