Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Cenzura w mediach > (Wideo) Uciążliwa cenzura na FB!!! Strona Murem za Polską i Polską Rodziną ponownie zablokowana.

(Wideo) Uciążliwa cenzura na FB!!! Strona Murem za Polską i Polską Rodziną ponownie zablokowana.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Strona „Murem za Polską i Polską Rodziną – SWP” liczy na chwilę obecną 13 810 obserwujących.

Od około miesiąca Facebook i agencja AFP, która w Polsce jest odpowiedzialna za cenzurę na polskich stronach FB systematycznie utrudniają nam publikowanie oraz zmniejszają zasięgi prowadzonej przez nas stronie.

W dniu dzisiejszym wyświetlanie postów u naszych czytelników zostało ponownie zablokowane na okres do 13.01.2019. Oczywiście złożyliśmy odwołanie z prośbą o wyjaśnienie, jakie normy i które posty zamieszczone na stronie „Murem za Polską i Polską Rodziną – SWP” naruszają zasady FB.

https://www.facebook.com/muremzapolskaipolskarodzina/

Jakie mogą być tego powody? Trudno powiedzieć. Te, które zostały nam podane są zwyczajnie wyssane z palca. Mówiłem o nich na żywo w telewizji internetowej wRealu24 w dniu 29 grudnia 2019.

Podejrzewamy, że powodem jest chrześcijańsko – narodowy charakter strony.

Podajemy informacje jak wszyscy w internecie. Trzymamy się faktów.

Tak więc dla tych naszych fanów i czytelników, którzy chcieliby być na bieżąco z publikowanymi przez nas treściami, prosimy o ustawienie strony „Murem za Polską i Polską Rodziną – SWP” w otwartej dodatkowej karcie przeglądarki lub dodanie do ulubionych na FB.

Tak czy owak myślimy o uruchomieniu dodatkowych możliwości publikowania i docierania do Was, ponieważ FB nie daje pełnej wolności wypowiedzi oraz stosuje tzw. cenzurę prewencyjną, która w Polsce jest niedozwolona. W przeciągu około miesiąca zostaną Wam przedstawione dodatkowe nowe możliwości docierania do publikowanych przez nas treści, na które składają się m.in.: wiadomości, przegląd prasy, memy oraz inne..

Wszystkich Was bardzo serdecznie pozdrawiam z okazji święta Trzech Króli oraz życzę wielu łask bożych z nowym 2020 roku.

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny

PS. Zapraszam też to dołączania do nowo utworzeonej grupy „Murem za Polską i Polską Rodziną – SWP”, w której każdy z Was może publikować własne treści i mieć swój wkład.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/2192457554384493/

Zdjęcie: Youtube/wRealu24/zrzut ekranu

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

W górę