Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dom i Ogród > Jaką porcelanę wybrać na stół?

Jaką porcelanę wybrać na stół?

Porcelana na stół powinna podkreślać i uzupełniać serwowane potrawy, jak również być dostosowana do okoliczności. W życiu codziennym można korzystać z tradycyjnej zastawy stołowej, jednak na specjalne okazje warto wybrać porcelanę ekskluzywną.

Królewskie przyjęcie, czyli podejmowanie gości wyjątkowej jakości porcelaną

Osobom pragnącym przyjąć szczególnie ważnych gości, warto polecić unikalną, ekskluzywną  porcelanę. W przypadku nadarzających się, specjalnych okazji można wykorzystać tę, pochodzącą z linii Royal. Dla osób gustujących w wytwornym, eleganckim i stonowanym designie, polecana jest kolekcja porcelany Royal Buckingham. Ta ekskluzywna zastawa na stół, gości w wielu domach od początków XVIII wieku. Luksusowa porcelana marki Royal stanowi odzwierciedlenie myśli artystycznej, jak również wykorzystania najlepszych technik tworzenia wyrobów porcelanowych, dedykowanych współczesnym konsumentom. Wielowiekowa tradycja łączy się tutaj z zamiłowaniem do wyrobu doskonałej jakości zastawy stołowej.

Nowoczesne podejście do tworzenia porcelany

Dla klientów, którym zależy na posiadaniu nowoczesnych wzorów i współczesnego wyglądu porcelany stołowej, można polecić wszystkie linie sygnowane marką Alchemy. To producent, dzięki któremu współczesna porcelana zachowała dawny urok, ale posiada nutę futuryzmu, lekkości i ponadczasowości. Porcelana marki Alchemy, a szczególnie linia Ambience to kunsztowne połączenie stylu i niewymuszonej elegancji. Całość zastawy stołowej prezentuje się nie tylko efektownie, ale i bardzo modnie. Doskonale sprawdzi się ona w modernistycznych mieszkaniach i domach, w których stawia się na odświeżone spojrzenie na tradycję w tworzeniu wyrobów porcelanowych, które uświetnią każde przyjęcie czy posiłek. Zaletą porcelany Alchemy jest fakt, iż można myć ją nie tylko ręcznie, ale i w zmywarkach, co znacznie podnosi jej walory użytkowe.

Korzystając z porcelany stołowej, warto wybrać tę, która uświetni każdy posiłek. Serwowanie dań na oryginalnej i pięknej zastawie z pewnością urzeknie domowników oraz odwiedzających nas gości.

Ten artykuł powstał we współpracy z LuxuryBlog.pl

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę