Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dziecko > Prawda o LGBT pojawiła się na parkingach przed IKEĄ. Jak wyglądają prawdziwe statystyki?

Prawda o LGBT pojawiła się na parkingach przed IKEĄ. Jak wyglądają prawdziwe statystyki?

Ideologia LGBT jest w swojej istocie wymierzona w normalny porządek rzeczy. Szczególnie ostro atakuje katolików. Niedawne zwolnienie pracownika IKEA za cytowanie Biblii – pokazało to bardzo wyraźnie. Fundacja Życie i Rodzina postanowiła przypomnieć klientom tej sieci kilka faktów o homoseksualizmie. We czwartek, 1 sierpnia 2019 na parkingach przez sklepami IKEA pojawiły się samochody z bannerami na przyczepkach.

„Chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej – knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy.” – mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne. IKEA od lat promuje ruch LGBT – dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej. Przygotowane bannery pokazują kilka faktów dotyczących przestępczości i molestowania w środowiskach homoseksualnych.

Wcześniej, Fundacja wywiesiła przed lubelskim sklepem IKEA billboard „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii”. Była to reakcja na szykanowanie pracownika tej firmy, który cytował słowa Pisma Świętego o homoseksualistach.

Akcja organizowana jest przez Fundację Życie i Rodzina(www.zycierodzina.pl), która ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife oraz akcje#StopDewiacji.

Źródło: zycierodzina.pl
Zdjęcia: zycierodzina.pl

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę