Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Chrześcijaństwo > (WIDEO, Fotorelacja) Krótka Relacja z wczorajszej Obrony Białegostoku

(WIDEO, Fotorelacja) Krótka Relacja z wczorajszej Obrony Białegostoku

+ Ave Maria! Księże Ryszardzie, Przedstawiam krótką relację z wczorajszej Obrony Białegostoku.

* Marsz sodomitów wyruszył z placu uniwersyteckiego ok. 14.30. Było ich tylko ok. 800, a ponoć nazjeżdżali się do nas z Holandii i Niemczech.

* Do naszego miasta zjechali się jednak również kibice z całej Polski, którzy na okoliczność tęczowego marszu zawarli między sobą „pakt o nieagresji”.

* Od rana do 16.00 trwała w naszej Katedrze adoracja wynagradzająca, w której uczestniczyły różne wspólnoty z Białegostoku i spoza.

* Jakoś ok. 13.00 wyruszył Marsz naszych środowisk spod św. Rocha pod Katedrę. Tu się zatrzymał, tu czekała już grupka nasza, był pełen plac i ok. 14.15 ks. Grzegorz Śniadoch wraz z Instytutem ks. Piotra Skargi oraz Proboszczem gospodarzem miejsca rozpoczęli Różaniec publiczny na schodach Katedry. Potem były i inne modlitwy, które przeciągnęły się aż do 17 (z racji tego, że sodomici byli blokowani, przez co kilkakrotnie policja zmieniała im trasę). Uczestniczyło w nich kilkoro Księży i Sióstr zakonnych.

Tutaj link do kilkuminutowego fragmentu z początku modlitw:

Uzbrojonych jednostek policji było całe mnóstwo, latał nawet helikopter. Stałam z grupą mężczyzn i kobiet, trzymając na przedzie transparent z napisem „Mama i tata największym skarbem świata”, aby zablokować pochód zgorszenia. Trzymaliśmy w górze różańce, wśród nas byli nie tylko kibice, ale i starsze osoby, a nawet ktoś krzyczał, że są i dzieci (!)… Policjanci zuepłnie na to nie zważając potraktowali nas „granacikami” z gazem pieprzowym… Na bezbronnych! Potem w telewizji jeden z nich powiedział, że rzucaliśmy kamieniami i butelkami i że to był powód, dla którego musieli nas tak potraktować (różaniec rzeczywiście jest potężną bronią i słusznie mogli czuć trwogę, jeżeli po niewłaściwej stronie stanęli, ale kamieni i butelek nie widziałam… choć jak rzucali w nas „granacikami” jak w psy, to bluzgów koło siebie trochę słyszałam. Podejrzewam jednak, że jakieś rozruchy mogły być na początku Marszu, a wtedy byłam pod Katedrą). Takie akcje powtarzały się kilkakroć, a raz grupę naszych „rozbił” helikopter… Ilu było rannych? – dokładnie nie wiem. Osobiście wiem tylko o jednej osobie.

W tym czasie na placu w pobliżu trwał piknik rodzinny…

Ostatecznie:

Pochód sodomii przed samą Katedrą nie przeszedł, lecz w pewnej oddali. Nie doszło – Bogu niech będą dzięki! – do żadnych aktów profanacji, a tęczowi nie byli tak odważni jak w innych miastach i zachowywali się „dość przyzwoicie”…

Tutaj znajduje się fotorelacja oraz inne materiały wideo:

https://poranny.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-z-jednej-strony-bylo-kolorowo-i-glosno-z-drugiej-grozby-i-race-policja-zatrzymala-kilkanascie-osob/ar/c1-14291137

Policja oszacowała, że nasza kontrmanifestacja liczyła ponad 4 tys. osób, więc prawie 5 razy więcej niż sodomii, a i była jeszcze przecież duża grupa modlitewna pod Katedrą i rodziny na pikniku pokojwo pokazujące swoje przywiązanie do tradycyjnej rodziny i tradycyjnych wartości.

Mam nadzieję, że choć trochę pocieszyło to Serce Boże, że znalazło się tyle osób gotowych stanąć w obronie Jego ołtarzy i Majestatu…

Z pewnością jednak potrzeba nadal pokuty za publiczną zniewagę Bożą (na co zwrócił mi uwagę jeden Brat). 

I nie tylko za to, ale i za nasze grzechy i na pewno liczne błędy w tym dniu popełnione… 

A ten marsz (NIESTETY) jest pewnie dopiero początkiem, bo nasz kraj i nasze miasto kolą w oczy Sodomo-Europę…

To chyba tyle z takich ważniejszych informacji.

Bóg zapłać za każde westchnienie w intencji manifestantów i wynagrodzenia!

VIVA CRISTO REY!
Z Niepokalaną
Anna Olechno

Źródło: prawy.pl/pełny tekst/mail do redakcji
Zdjęcie: Youtube/Iwonna Teresa

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę