Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dziecko > Płatni mordercy i porywacze dzieci? Femi-nazistowskie ogłoszenia na grupie sympatyków Rafała Trzaskowskiego

Płatni mordercy i porywacze dzieci? Femi-nazistowskie ogłoszenia na grupie sympatyków Rafała Trzaskowskiego

Różni politycy i partie mają swoich sympatyków i grupy wsparcia tworzone przez nich lub dla nich na portalach społecznościowym. Na jednej z takich grup można natknąć się na ogłoszenia dotyczące zabijania dzieci lub ich porywania. Jak na przykład na grupie „poświęconej” prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu.

Ogłoszenie dotyczące możliwości zabicia dziecka znalazło się na grupie „Tylko Rafał Trzaskowski – Tylko PO (grupa dyskusyjna)”. Jest to grupa prywatna na portalu społecznościowym Facebook. Należy do niej 26577 członków. Tematyka grupy to głównie obrażanie kościoła i partii PiS oraz dość częste posty uczestników życzące śmierci różnym ludziom.

Jedną z bohaterek tego tekstu jest Karolina K., która została oznaczona we wspomnianej grupie jako „Wschodząca Gwiazda”, ponieważ już w ciągu pierwszego miesiąca od dołączenia dzięki swojej aktywności zamieściła bardzo dużo postów uznanych za „interesujące”. W jednym z postów proponuje swoje usługi aborcyjne:

  • Dobry wieczór, jestem przedstawicielką Feminazi Abortion Kommando. Jeśli jakaś kobieta jest w potrzebie , zagnieździł się w niej niechciany pasożyt, zapraszam na priv – Karolina K. „Tylko Rafał Trzaskowski – Tylko PO (grupa dyskusyjna)

Wschodząca „gwiazda” sama mówiąca o sobie „Feminazi Abortion Kommando” w innym poście z kolei zachęca do odbierania dzieci „pisowcom i katolom”. Czyżby je też chciała zabić? Wpisy aż się proszą o interwencję prokuratury. Tym bardziej, że w komentarzach pojawiają się wpisy użytkowników polecające usługi aborcyjne tej pani.

Aż zaczyna być ciekawe, czy sam pan Rafał Trzaskowski wie, co dzieje się na tej grupie i czy pochwala umieszczanie ogłoszeń dotyczących mordowania dzieci i odbierania dzieci katolikom. W końcu to jego nazwisko i twarz reklamują grupę. Na zdjęciu otoczony jest tęczą i ma aureolę nad głową, a jego garnitur pokrywają unijne gwiazdy. A może to grupa prześmiewcza i ktoś próbuje robić prowokacje przeciwko prezydentowi stolicy? Tak czy owak chyba warto się tym zainteresować, ponieważ już nawet na pierwszy rzut oka mamy tu do czynienia z łamaniem prawa, a nawet działaniami skrajnie przestępczymi.

Oferująca swe usługi mordowania dzieci Karolina K., samozwańczy pseudonim „Feminazi Abortion Kommando”, jest pod ogromnym wpływem postulatów „Strajku Kobiet” ogłaszanych przez jego założycielkę Martę Lempart. Postulaty te dotyczą mordowania dzieci i walki z Kościołem oraz rządem.

Katarzyna K. Posługuje się nazistowskimi symbolami i nawiązuje do gloryfikacji hitleryzmu. Sama określa się jako nazistka. To jednak nie wszystko, bo okazuje się, że uczestniczki i założycielki Strajku Kobiet mogą być bardzo mocno powiązane z Globalnym Zakonem Szatana, który wspiera proaborcyjny Strajk „Kobiet”.

Może właśnie dlatego uczestniczki marszów tak chętnie rzucają kamieniami w chrześcijan, napadają i bezczeszczą kościoły. Chciały państwa świeckiego? Ale przecież wiara w Szatana to też wiara… Mordowanie nienarodzonych dzieci wpisuje się też w postulaty „kościoła Szatana”.

Zbliża się Święto Wszystkich Świętych oraz dzień zaduszny. Może to i lepiej, że trwa kwarantanna i cmentarze mają być zamknięte. Uczestniczki akcji zapowiedziały już oddawanie kału na groby i bezczeszczenie miejsc pochówku. Czy namowy Karoliny K. dotyczące odbierania dzieci katolikom i posty zachęcające do ich mordowania mają coś wspólnego również z zakonem Szatana i rytualnymi mordami na dzieciach?

Czy katolicy powinni się bać o swoje dzieci? Sprawa aż prosi się, by zajęła się nią prokuratura… Strajk „kobiet” coraz bardziej zaczyna przypominać terrorystyczne ugrupowanie…

Drogie Panie z nakładkami „piorunków” i wspierające to nazistowskie ugrupowanie – czy Wy również walczycie o satanistyczne i rytualne mordy na dzieciach i chcecie je odbierać rodzicom? A może zostałyście oszukane i wcale nie o to chciałyście, nie o takie „wartości” chciałyście walczyć? Warto się zastanowić, o co i po co są tak naprawdę te strajki…

Zdjęcie: fb/screens/pixabay.com

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę