Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Olejnik bardzo słabo przygotowana do wywiadu, albo …

Olejnik bardzo słabo przygotowana do wywiadu, albo …

Walka na demoralizację Polski, rozbijanie rodzin oraz niszczenie polskiej narodowej struktury społecznej przystopowała tylko na chwilę, tylko na czas najgroźniejszego okresu pandemii koronawirusa. Lewica oraz powiązane z nią środowiska widzą w tym jednak szansę na niszczenie Polski. Mieliśmy już niszczenie naszych narodowych symboli jak palenie polskiej flagi, niszczenie Puszczy Białowieskiej, marsze LGBT w Częstochowie, czy próby zniszczenia autorytetu św. Jana Pawła II.

Tak zwane media prywatne, a więc to które mogą być zależne od obcego kapitału oraz realizować interesy innych krajów niestety włączają się w walką przeciwko polskim interesom narodowym. Podobnie zresztą dzieje się obecnie w USA i wiele wskazuje na to, że powtarzany jest scenariusz rewolucji komunistycznej z roku 1954 z Niemiec Federalnych.

Adam Bielan w rozmowie z Moniką Olejnik w „Kropce nad i” TVN24 zapytany o związki partnerskie oraz o to, czy prezydent Andrzej Duda podpisałby ustawę o związkach partnerskich odpowiedział:

  • Mogę powiedzieć, że Sejm, w którym jest większość Zjednoczonej Prawicy, takiej ustawy panu prezydentowi nie przedstawi

Olejnik jednak dopytywała:

  • Ale pytanie jest nie o to co zrobi Sejm, ale czy pan prezydent nie wyklucza? Bo rozumiem, że jak pan prezydent zostanie prezydentem to na kolejne pięć lat, a jak pan wie, podczas tych pięciu lat będą kolejne wybory do Sejmu, więc moje pytanie wydaje mi się zasadne

Bielan odpowiedział:

  • Pan prezydent mówił o tym zarówno w kampanii w 2015 roku i mówił o tym w wywiadzie, którego udzielił kilkanaście tygodni temu, który pani cytuje, więc tutaj się nic nie zmieniło

Wygląda na to, że pani redaktor Olejnik albo jest źle przygotowana do wywiadów i nie słucha wystąpień prezydenta albo ktoś jej pisze pytania. Taka to jest już niezależność dziennikarska w TVN.

A Hołownia nadaje tym samym tonem III RP.

jp/tvn24/swp
zdjęcie: yt/Plotka 24h

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę