Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Aborcja > (Drastyczne 18+) LEWACKA PATOLOGIA BEZ GRANIC – ZAMKNĘLI MAŁE DZIECKO W KLATCE – PISZĄ O GWAŁTACH I TORTURACH

(Drastyczne 18+) LEWACKA PATOLOGIA BEZ GRANIC – ZAMKNĘLI MAŁE DZIECKO W KLATCE – PISZĄ O GWAŁTACH I TORTURACH

Na grupie sympatyków Rafała Trzaskowskiego były już posty propagujące mordowanie i odbieranie dzieci katolikom. Teraz pokazują jak dręczyć dzieci i zamykać je w klatkach! Dziecko trzymane w klatce po króliku jest przedmiotem kpin i szykan, a grupowicze nawołują do tortur i gwałtów! Na to są paragrafy!

Mężczyzna, który zamieścił na grupie zwolenników Rafała Trzaskowskiego na portalu społecznościowym Facebook zdjęcie z dzieckiem zamkniętym w małej klatce po króliku skomentował post: „Kupiłem na niemieckim gejowskim targu po bardzo okazyjnej cenie”. Komentarze również są straszne i drastyczne.

Jedna z kobiet komentuje: „Sąsiad kupił podobny model za 5 tysięcy. Dostał przecenę bo wyszło, że geny beznadziejne”. Kolejni obserwujący piszą, aby dziecku „wpajać ideologię LGBT”, a właściciel posta (opiekun dziecka?) obiecuje, że „zacznie tresurę”. Dodatkowo wyjaśnia, że dziecko w ramach tresury zamierza trzymać w piwnicy i nie wypuści zanim niemowlę nie zostanie gejem i nie powie, że identyfikuje się z ideologią LGBT.

Inne riposty są jeszcze bardziej przerażające i drastyczne. Niektórzy proszą o namiary, gdzie można kupić dziecko bo potrzebują „do gwałcenia”. Inni wprost piszą, że spróbowaliby „wyruchać”. Jeszcze kolejne osoby zachęcają do „gotowania tego dziecka na parze”.

Po trzech godzinach , gdzie post wisiał (i pewnie nadal wisi) na grupie – otrzymał 146 „lajków” i serduszek, a na ponad 70 komentarzy jedynie dwie osoby z grupy deklarujące się jako zwolennicy Rafała Trzaskowskiego (lub osoby, które trafiły do niej przypadkowo jak ja) sprzeciwiły się znęcaniu nad 2-3 letnim dzieckiem i trzymaniem go w klatce w celu szykanowania dziecka w internecie lub nawet głupawej sesji fotograficznej. Jedna z nich zaznaczyła, że Rzecznik Praw Dziecka powinien zająć się sprawą ponieważ jest to jawne odbieranie dziecku godności i jego zniewolenie.

Zamykanie dzieci w klatce to nie zabawa i dużo takich spraw pokazywało prawdziwe tragedie, a sprawcy byli surowo karani. Chociażby świadczy o tym głośna sprawa, która wydarzyła się w Rosji. Tam matka trzymała w klatce 12-letnią dziewczynkę, którą za wódkę sprzedawała pedofilom. W Chinach rodzice z kolei dostali po 27 lat więzienia za trzymanie dziecka w klatce i znęcanie się nad nim. W ramach kar zanurzali chłopca we wrzątku.

Każdy człowiek ma prawo do szacunku i godności osobistej. Nie wiadomo, czy rodzice bądź opiekunowie, którzy zamieścili to zdjęcie na grupie sympatyków Rafała Trzaskowskiego zrobili to dla zabawy (choć żart okropny i może bawić jedynie sadystów), czy też jak wskazuje opis zdjęcia z nawiązaniem do gejowskiego targu dzieci z Brukseli – mogą przekraczać kolejne granice i wykorzystywać dziecko lub znęcać się nad nim również w inny sposób.

Niestety, ale takie „zabawy” kosztem dzieci, zdarzają się również w Polsce. M.in. w Radomiu doszło do sytuacji, w której Sąd skazał oprawców za narażenie zdrowia i życia dziecka. Opiekunowie 2-latka dla zabawy zamykali go w pralce i wkładali papierosy do ust żeby nagrać „śmieszne filmy”. Najbardziej przykre jest, że to właśnie rodzice, którzy powinni być ostoją bezpieczeństwa dla bezbronnych dzieci, ośmieszają własne dzieci i dręczą je.

PŁATNI MORDERCY, ZWYRODNIALCY, ZWOLENNICY ABORCYJNEGO DREAM TEAMU, STRAJKU KOBIET, PEDOFILE, SATANIŚCI I LGBT OGŁASZAJĄ SWOJE USŁUGI NA GRUPIE I NAWOŁUJĄ DO MORDÓW

Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy na tej grupie nawołuje się do znęcania nad dziećmi. Zaledwie 1,5 miesiąca temu Jan Ptasznik popełnił artykuł o płatnych mordercach i porywaczach dzieci, którzy ogłaszali się na tej grupie. M.in pani Karolina K. deklarująca się jako zwolenniczka strajku kobiet proponowała tam swoje usługi aborcyjne dotyczące możliwości zamordowania dziecka nienarodzonego, co w Polsce jest karalne. Nawoływała również do palenia kościołów, walki z rządem i posługiwała się symboliką nazistowską, a sama o sobie pisała, że jest „Feminazi Abortion Kommando”. (http://strefawolnejprasy.pl/platni-mordercy-i-porywacze-dzieci-femi-nazistowskie-ogloszenia-na-grupie-sympatykow-rafala-trzaskowskiego/)

Sprawdziliśmy niektóre osoby, które pisały najbardziej drastyczne komentarze pod zdjęciem dziecka w klatce. Wśród kont posiadaczy znajdują się „Polacy” mieszkający w Berlinie, którzy na swoich tablicach obrażają papieża Jana Pawła II, nawołują do mordowania dzieci i wspierają satanizm. Są też „polskie” działaczki ze „Strajku Kobiet” Marty Lempart i „Aborcyjnego Dream Teamu”, które jednocześnie biorą udział w akcjach „pro-ekologicznych” i deklarują się jako przyjaciele zwierząt.

Na przykład użytkownik logujący się jako „Cezary Börk”, który skomentował post słowami:

  • „W sumie spróbowałbym to wyruchać”.

Pisze też w innym poście, że wszyscy jesteśmy dziećmi szatana i w jego imieniu trzeba wymordować wszystkie nienarodzone dzieci i spalić wszystkich katolików. W bardzo wulgarny sposób ośmiesza też papieża św. Jana Pawła II czy takich polityków jak Jarosław Kaczyński umieszczając fotomontaże bez spodni lub w nieprzyzwoitych „momentach” z dziećmi.

Z kolei Wiktoria K., która wyśmiewa się z dziecka w klatce pisze, że jej sąsiad też takie zakupił, jednocześnie na swoim osobistym profilu fb udaje osobę zaangażowaną w sprawy zwierząt i współczującą. Zamieszcza zdjęcia psów w klatkach i kotów w kartonach prosząc o empatię. Szkoda, że takowej brakuje jej w odniesieniu do dziecka zamkniętego w klatce po króliku, które jest przedmiotem kpin, żartów i drastycznych komentarzy nawołujących do pedofilii i znęcania się nad dzieckiem.

Nie jest to również pierwszy raz, gdy osoby deklarujące się jako obrońcy zwierząt urządzają sobie kpiny z dzieci, obrażają je i porównują do zwierząt odbierając im wszelką godność osobistą i atakują podstawowy model rodziny propagując jednocześnie ideologię gender oraz organizacje LGBT. Taka zmasowana akcja również miała miejsce w sieci i została opisana w artykule pt. „Króliki zakładnikami LGBT – w tle nagonka na kobiety ciężarne, dzieci oraz tradycyjny model rodziny”.

Administratorki grupy ośmieszały i obrażały ciężarne kobiety, tradycyjny model rodziny i dzieci, które w tych środowiskach nazywane są np. „gówniakami”, jednocześnie pisząc o tolerancji i promując ideologię LGBT poprzez posty z „królisiami gejusiami” itp. Dziennikarskie śledztwo wykazało, że była to celowa akcja środowisk LGBT wymierzona w polskie rodziny i wcale nie chodziło o pomoc królikom. Jedna z administratorek sama przyznała, że w dzieciństwie mordowała zwierzęta, nie umie o nie dbać. Za to chętnie pozowała z nimi do roznegliżowanych zdjęć, a na jej profilu znajdowały się też zdjęcia jak tańczy na rurze. Inne z „miłośniczki zwierząt” kolei pisały i zachęcały do drastycznych i sadystycznych metod „opieki” nad nimi.

Fakt, że dziecko ze zdjęcia zostało zamknięte w klatce po króliku może wskazywać na kolejne powiązania i celowe działanie pewnych grup ideologicznych lub nawet – kto wie – dywersyjnych. (https://prawy.pl/103203-zrzuty-fb-kroliki-zakladnikami-lgbt-w-tle-nagonka-na-kobiety-ciezarne-dzieci-oraz-tradycyjny-model-rodziny/?fbclid=IwAR2PjCsxZofYjPo7a9Uax5l2fZWyjV21_zr3YNviwac0xGr1SuAHJUyHjJc)

DZIECKO TRAKTOWANE JEST JAK „PRODUKT” – NIEWOLNICTWO PROPAGOWANE NA TARGACH „MEN HAVING BABIES” W BRUKSELI INSPIRACJĄ DO ZAMKNIĘCIA NIEMOWLĘCIA W KLATCE?

Sam fakt zamknięcia dziecka w klatce przez rodziców lub opiekunów i umieszczenie w internecie z adnotacją, że zostało kupione na targach gejów by inni grupowicze pisali, że też chcą kupić dziecko, aby je gwałcić lub znęcać się nad nim, a nawet być może i zabić, świadczy też o tym, jaki los może spotykać dzieci, które faktycznie zostały zakupione na takich targach. Skoro rodzic lub opiekun jest w stanie przekraczać granice i znęcać się w ten sposób nad własnym dzieckiem, to do czego może posunąć się gej, który takie dziecko kupi jak buty lub parę majtek w ekskluzywnym i drogim butiku?

Targi dla par gejowskich nie bez powodu określane są mianem „rodzicielskiej prostytucji”. Na międzynarodowych targach dzieci Men Having Babies ,które odbyły się legalnie w Brukseli, dzieci są nazywane „produktem”, a ich koszt wynosi od 90 tys. do 150 tys. dolarów. Dodatkowo „firmy” legalnie handlujące tam dziećmi zapewniają dostarczenie drugiego dziecka w sytuacji, gdyby pierwsze umarło w pierwszym roku życia… (http://strefawolnejprasy.pl/czy-rozkwit-niewolnictwa-w-europie-jest-mozliwy-systemy-oparte-o-the-truman-show-i-big-brother)

Pozostaje pytaniem otwartym, czy oprawcy z grupy sympatyków Rafała Trzaskowskiego, którzy tak zainspirowali się targami dzieci Men Having Babies zorganizowanymi w Belgii, odpowiedzą za znęcanie się nad dzieckiem, jego zniewolenie, obrażanie i próbę odarcia go z godności, człowieczeństwa i przyrównanie do zwierzęcia lub rzeczy, którą można wykorzystać i bezkarnie się znęcać? Przecież to już niewolnictwo. Dodatkowo są to czyny zachęcające i wręcz namawiające do popełnienia przestępstwa, które w Polsce również są karane.

CZY TRZASKOWSKI I LEMPART WIEDZĄ I POCHWALAJĄ ZNĘCANIE SIĘ NAD DZIEĆMI PRZEZ ICH ZWOLENNIKÓW? – APEL O POMOC DLA NIEMOWLĘCIA TRZYMANEGO W KLATCE!

Ciekawe co na to sam prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, którego twarz reklamuje grupę, a osoby deklarujące się jako jego zwolennicy masowo komentują zdjęcie uwięzionego w klatce dziecka w bardzo drastyczny sposób. Redakcja zamierza oficjalnie zapytać pana Trzaskowskiego o zajęcie stanowiska w tej sprawie.

Warto byłoby zadać to pytanie również pani Marcie Leptart, która organizuje „Strajki Kobiet”, by walczyć o w pełni legalną aborcję bez ograniczeń, nawet do 9 miesiąca ciąży. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę, że osoby, którymi przewodzi podżegają do mordowania i gwałcenia dzieci. Być może nie ma dla niej już znaczenia, czy chodzi o zamordowanie dziecka w łonie matki, czy takiego, które ma 2 lub 3 lata?

Skoro Marta Lempart tak zawzięcie walczy o prawa i wolność kobiet, to może powinna ona zająć się też tą sprawą i zawalczyć o wolność dziecka (być może dziewczynki, która kobietą dopiero się stanie), które opiekunowie zamknęli w klatce, a zwolenniczki „Strajku Kobiet” nawołują do znęcania się nad dzieckiem?

Biorąc pod uwagę wypowiedzi Marty Lempart odnośnie posiadania dzieci i o tym jak one strasznie hałasują i ich nie lubi, a z partnerką jak jedzie na wakacje, to wybiera hotele gdzie jest zakaz wstępu dla rodzin z dziećmi, to najprawdopodobniej nie będzie zainteresowana walką o wolność dla dzieci i jedyne, o co będzie nadal walczyła, to usuwanie tychże dzieci…

W imieniu całej Redakcji gorąco apelujemy do Prokuratury, Rzecznika Praw Dziecka i Polityków, którym los dzieci nie jest obojętny, by zbadali sprawę dziecka zamkniętego w klatce, jak również uczestników grupy, którzy nawołują do gwałtów i morderstw na dzieciach oraz katolikach. Gorąco zachęcamy również do udostępniania postu i pokazywanie go osobom, które mają moc taką interwencję przeprowadzić.

fot. fb/zrzut ekranu
fot. fb/zrzut ekranu
fot. fb/zrzut ekranu
fot. fb/zrzut ekranu
fot. fb/zrzut ekranu
fot. fb/zrzut ekranu
https://www.facebook.com/groups/1386273278338933/permalink/2048061812160073/
https://www.tvp.info/50807190/targi-dzieci-dla-gejow-to-rodzaj-rodzicielskiej-prostytucji-program-jakimowicz-i-ogorek
https://prawy.pl/103203-zrzuty-fb-kroliki-zakladnikami-lgbt-w-tle-nagonka-na-kobiety-ciezarne-dzieci-oraz-tradycyjny-model-rodziny/?fbclid=IwAR2PjCsxZofYjPo7a9Uax5l2fZWyjV21_zr3YNviwac0xGr1SuAHJUyHjJc
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Radom-Sad-skazal-oprawcow-2-latka.-Dziecko-wrzucali-do-pralki?gclid=Cj0KCQiA2af-BRDzARIsAIVQUOcboh3fNFlABQe1It0Va6gMAG0MDFF-EFOoeU5UVKYdAzHjDFdLYIkaAiouEALw_wcB&fbclid=IwAR08qDYM-MspXN6RNgJjbjRBre_aXyobTdgfv41–VSgSpest2U-zTrhHDw
https://pomorska.pl/matka-trzymala-12letnia-corke-w-klatce-za-wodke-sprzedawala-dziecko-pedofilom/ar/c1-14526815?fbclid=IwAR1_bxFlTvPgaV8ieqWFJP82eUwKxHZ9cmv2OcTCkLiDlBQD9z2iaCcW1WY
https://www.onet.pl/?utm_source=l.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=f48fcdb0-0333-4cbc-b7b1-5c49ddc3d17a&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

Zdjęcia: Facebook/zrzuty ekranów

Paulina Matysiak
Redaktor - wywiady, kultura, pisarka, felietonistka
http://www.strefawolnejprasy.pl

Podobne

W górę