Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Bortniczuk do Czarzastego: „Włodek. Ku**a… Uliczna żuleria i bandytka. Kumasz?”

Bortniczuk do Czarzastego: „Włodek. Ku**a… Uliczna żuleria i bandytka. Kumasz?”

W obronie profanujących pomniki narodowe oraz ważne dla katolików symbole religijne występują już przeróżna autorytety. Wczoraj pisałem o poseł Wandzie Nowickiej i Rafale Trzaskowskim. Nie mogło w tym gronie zabraknąć innych tuzów lewicy, jak poseł Anna Maria Żukowska, czy sam lider Lewicy Włodzimierz Czarzasty. O posłance Klaudii Jachirze nie wspominając, bo ją ciągnie wszędzie, gdzie tylko można przynajmniej spróbować dokopać – oczywiście w jej kobiecy stylu – PiSowi. Warto się przyjrzeć jak Jachira pozowała do kamery w czasie wczorajszego protestu. Dodam, że podobnie, jak na pewnym filmiku z nią, który jakiś czas temu krążył po necie.

No i oczywiście w gronie obrońców skazanego lewackiego anarchisty wystąpił też nadworny „katolik” z TVN, Szymon Hołownia, członek z ramienia III RP wysunięty na czoło peletonu „niezależnych” od polityki.

Czarzasty na swoim profilu na Twitterze napisał:

  • Dwa miesiące więzienia dla Margot. Za poglądy. Za własne zdanie. Za niezależność. Za prawo do bycia sobą. To może dotknąć Twoją córkę lub syna. Dlaczego to zrobiono? Za awans? Za podwyżkę? Za dobre słowo zwierzchnika? Posłanki Lewicy i inni uczciwi ludzie interweniują. Po to są

Do tego wpisu odniósł się poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk następująco:

  • Napiszę w Twoim stylu (urażonych z góry przepraszam): Włodek. K***a. Za poglądy, za własne zdanie, za niezależność i za prawo do bycia sobą to ten/ta Margot naj***ł/a gostka z antyaborcyjnego busa. Uliczna żuleria i bandytka. Kumasz?

A swoją drogą to ciekawe jest to ponadpartyjne porozumienie w sprawie LGBT pomiędzy PO i Lewicą i Hołownią i jakość mi tam tylko jeszcze brakuje Janusza Korwina-Mikkego, Grzegorza Brauna i Krzysztofa Bosaka. A co? Jak wszyscy to wszyscy ;). Chociaż już JKM oczywiście wyraził swoje zdanie, że najlepsze byłyby starcia z policją, co chyba nie pozostawia wątpliwości, po czyjej stoi stronie?

jp/twitter/swp
zdjęcie: yt/telewizja republika/polskie radio

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę