Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > BIP #3 – Bodakowski i Paszko – rozmowy bez cenzury o aferach w rządzie i opozycji

BIP #3 – Bodakowski i Paszko – rozmowy bez cenzury o aferach w rządzie i opozycji

W najnowszym odcinku wideo rozmowy BIP – Bodakowski i Paszko – rozmowy bez cenzury – publicyści portalu Prawy pl. omówili najnowsze afery w rządzie i opozycji. Mariusz Paszko ponadto jest redaktorem naczelnym portalu Strefa Wolnej Prasy.

W rozmowie poruszony był temat oskarżeń wobec podsekretarza stanu wiceministra sprawiedliwości Łukasz Piebiak wysuwanych przez portal Onet, który twierdzi, że polityk aranżował i kontrolował akcje dyskredytacji sędziów krytykujących reformę sądownictwa. Interlokutorzy zastanawiali się, czy sprawa ta nie może być wynikiem walk frakcyjnych w PiS.

Kolejnym tematem był afera związana z oskarżeniami Cezarego Gmyza wobec dziennikarki Katarzyny Kaczorowskiej, która według korespondenta TVP została zwolniona z redakcji „Gazety Wrocławskiej”, bo przekazywała informacje uzyskane przez dziennik bandytom, by chronić swojego przyjaciela Józefa Piniora.

Trzecim poruszonym tematem były oskarżenia dziennikarza Mariusza Zielke wobec „Gazety Wyborczej”, „Oko Press”, „Faktu” o ukrywanie sprawy rzekomej pedofilii Znanego muzyka Krzysztofa Sadowskiego. Lewicowe media miały zawrzeć zmowę milczenia, by nie odwracać uwagi od kampanii oskarżeń o pedofilię wobec duchownych.

Publicyści portalu Prawy pl. omówili też skazanie Romana K wydawcy antyklerykalnego tygodnika za namawianie do zabójstwa swojej żony i przekręty finansowe oraz kłopoty z prawem innych lewicowych aktywistów.

Analizując sytuacje przed wyborczą na prawicy, publicyści zwrócili uwagę, na to, że politycy na polskiej scenie politycznej żerują na ignorancji i sklerozie wyborców, którzy nie pamiętają, że każdy aktor na cenie politycznej ma swoją historię i przez pryzmat tych historii trzeba oceniać zapowiedzi polityków.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania.

Źródło: prawy.pl/prawy tv
Zdjęcie: prawy.pl

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę