Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > IGRZYSKA ŚMIERCI cz. III (bezpłatny e-book, PDF)

IGRZYSKA ŚMIERCI cz. III (bezpłatny e-book, PDF)

IGRZYSKA ŚMIERCI cz. III – Kulisy kampanii w USA. Ostateczne starcie tytanów o losy ludzkości

„Igrzyska Śmierci III – Kulisy kampanii w USA, czyli ostateczne starcie tytanów o losy ludzkości” to trzecia już część opracowań z cyklu, „Igrzyska Śmierci”.

W 2015 roku opublikowany został e-book pt. „Igrzyska Śmierci – Wojna Cywilizacyjna i Nowy Porządek Światowy”. Pierwsza część dotyczyła pierwszego etapu wojny hybrydowej, której efekty obecnie obserwujemy.

Mowa w niej o katastrofie humanitarnej, którą wywołali w Europie Niemcy, o islamizacji Europy, wzmożonym zagrożeniu terroryzmem, a nawet pandemią. E-book cytowany był i publikowany m.in. na zagranicznych portalach czy portalu Wolna Polska Roberta Brzozy.

Druga część pt. „Igrzyska Śmierci – Etap II. Fikcyjna Pandemia i Rządy Marionetkowe” powstała we wrześniu 2020 we współpracy z portalem Strefa Wolnej Prasy. Jak sama nazwa wskazuje – mowa w niej o obecnej sytuacji geopolitycznej związanej z ogłoszeniem pandemii i o drugim etapie wojny.

Trzecia część „Igrzysk Śmierci” poniekąd wynika z pozostałych i stanowi ich podsumowanie, jak również została uaktualniona o szereg nowych i istotnych faktów. Mowa w niej o ostatecznej walce tytanów, czyli wielkich mocarstw, ale też o ludziach, którzy stoją na czele tych mocarstw i odpowiadają za dalszy przebieg wojny.

Pomimo, że większości z nas wybuch wojny kojarzy się z wybuchem jądrowym czy zbrojną napaścią, jak opisał to śp. prof. Wolniewicz – mowa o wojnie hybrydowej. Jest to taki typ wojny, gdzie nie widać wroga. Toczy się ona poprzez kierowanie ludzką falą, wywoływanie światowych konfliktów, histerii i odwracanie rzeczywistości przez mass media.

I chociaż porządek państw budowanych na zasadzie wolności i tolerancji został zakwestionowany w 2001 roku w momencie ataku terrorystycznego na dwie wieże Word Trade Center stanowiące symbole potęgi gospodarczej dawnego świata, to za umowną datę wybuchu III Wojny Światowej można podać datę 22 września 2015.

Wówczas Niemcy narzucili państwom unijnym politykę przyjmowania imigrantów, co doprowadziło do wewnętrznych podziałów, wojen kulturowych, walki z chrześcijaństwem, ataków terrorystycznych, a nawet budowania nowoczesnych gett na miarę XXI wieku, gdzie dochodziło do podpaleń, gwałtów i „szmuglowania” terroryzmu, który jak rak zalał Europę i jej obywateli oraz doprowadził do upadku starego systemu.

Świat po pierwszym etapie utonął w chaosie. Ten chaos nadal trwa i z niego wyłoni się nowy system i nowy świat. Czy ludzkość zdoła się przebudzić i sprawić, by był to piękny i bezpieczny świat dla nas wszystkich?

Czy też poddamy się i pozwolimy by zarządzali nami ludzie, którzy zgotowali nam to piekło, a w ich interesie leży kontynuacja wojny, doprowadzenie do niewolnictwa i nowego systemu kastowego, w którym ludzie pozbawieni praw traktowani będą jako materiał do eksperymentów medycznych, a pewnie nie tylko?

Drugi etap III Wojny Światowej, która toczy się na naszych oczach, o czym można będzie przeczytać w tej części – to już konkretne działania Światowej Organizacji Zdrowia WHO, Fundacji Billa Gatesa i Fundacji Rockefellera wymierzone w całą ludzkość.

To próba przejęcia władzy nad państwami narodowymi przez globalne korporacje i kontynuacja pierwszego etapu, w którym Niemcy jak podczas II Wojny Światowej, dążą do podboju państw i narzucenia im cywilizacji śmierci, do czego wykorzystują struktury unijne.

Ta wojna planowała była od co najmniej 10 lat. Fundacja Rockefellera, która wspiera finansowo WHO w 2010 roku wydała biuletyn o scenariuszach przyszłości, gdzie dokładnie został opisany etap światowej pandemii, upadku gospodarek, państw narodowych, a nawet rebelia, która ma nastąpić w przyszłości w związku z niezadowoleniem uciskanych obywateli. Plan ten jednak można zaburzyć…

Już 10 lat temu WHO zostało oskarżone o bezpodstawne wprowadzenie pandemii celem zarobienia na szczepionkach podczas zachorowań na grypę A1H1. Choć tamta pandemia nadal nie została odwołana i zgodnie ze zmienioną definicją, która została wprowadzona by doprowadzić do lockdawnów, trwa na równi z ogłoszeniem pandemii Covid-19.

Nikt jednak nie bada nas pod kątem grypy. Testy PCR ukierunkowane na szukanie Covid-19 służą do namnażania materiału, a nie do diagnostyki chorób zakaźnych, przez co mają nas utwierdzić w medialnej paranoi i uzasadnić nowy system kast społecznych i kontroli obywateli.

Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że III Wojna Światowa trwa właśnie teraz. Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądało życie przeciętnego Europejczyka 10 lat temu i jak wygląda teraz. Mogliśmy podróżować, spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

Nie baliśmy się o życie najbliższych ilekroć ktoś miał podwyższoną temperaturę. Dziś boimy się powietrza, boimy się wejśc do sklepu, lekarze boją się przyjmować pacjentów, boimy się nawet własnych rodzin i przyjaciół.

Dochodzi do zaprzeczenia wszelkich wartości. Po ulicach chodzą dzieciobójcy upominający się o legalną aborcję, bandyci dewastujący pomniki i propagujący nazistowskie symbole. Fundacja Gatesa, która hojnie wpływa na WHO chce byśmy wszyscy zostali zaszczepieni i posegregowani certyfikatami bez których nie wejdziemy do kina, autobusu czy sklepu.

Jej założycielem jest zwolennik depopulacji przez system nowoczesnych szczepień i liczne aborcje, a korporacje o nazistowskich korzeniach, które przyczyniły się do tragedii ludzi podczas II Wojny Światowej mają produkować szczepionki.

Te same korporacje, czasem pod zmienioną nazwą, w czasach obecnych prowadzą eksperymenty medyczne na ludziach z krajów trzeciego świata, produkują szczepionki, a co więcej zarówno te firmy jak i lekarze mają być zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności za nieprzewidziane skutki i szkody jakie mogą wyrządzić ludziom, którym miałyby zostać podane.

Trzeba być wręcz ślepym, albo żyć w jakieś zacementowanej bańce informacyjnej, by nie widzieć, że to wszystko są elementy wojny hybrydowej. Globaliści chcą upadku państw narodowych, zagłady sporej części ludzkości oraz wprowadzenia kast społecznych i niewolnictwa.

Na drugiej szali sił, które mogą wygrać mamy możliwość obnażenia światowego spisku globalistów i przywrócenie ostatecznych czasów pokoju i prawdziwej wolności. Przynajmniej na jeszcze kilka pokoleń, kiedy nasi potomkowie będą musieli stoczyć kolejną bitwę.

W tej walce kluczową rolę mają wielkie mocarstwa takie jak Chiny, USA, czy UE. Obecnie obserwujemy ostateczną potyczkę o rozkład sił tych mocarstw na arenie międzynarodowej, co będzie miało ogromny wpływ na przyszłe losy świata.

Czy Ameryka stanie po stronie Niemiec wspierając ich imperializm czy też stanie po stronie wolnej ludzkości sprzeciwiając się globalistom? Jeśli stanie po stronie globalistów i Niemiec, to upadnie i to w bardzo niedługim czasie.

To wszystko zależy od tego, kto wygra walkę o prezydenturę, a ta walka trwa nadal! Dużo jednak zależy od nas – od tego jakie wartości wesprzemy. Po której ze stron staniemy.

Czy ludzkość zdąży się przebudzić na czas, by pokrzyżować plany globalistom próbującym stworzyć światowy rząd? Jak zapobiec dalszym skutkom wojny? Mam nadzieję, że poniższe opracowanie skłoni Czytelnika do refleksji i podpowie pewne rozwiązania.

Jaki świat stworzymy dziś, w takim jutro i w przyszłości będą żyły nasze dzieci i przyszłe pokolenia. Tylko od nas zależy, czy będzie to bezpieczny i przyjazny świat, czy też świat w którym chrzest, czy też błogosławienie nowo narodzonym dzieciom uznawane będzie za zbrodnię, a akty morderstw, aborcje i eutanazje starców, kalek i niepełnosprawnych traktowane będą jako oświecenie i postępowość.

Od nas zależy czy będzie to świat ludzi wolnych i szczęśliwych bez wojen i terroru czy też będzie to świat, gdzie po ulicach będą chodzić dzieciobójcy, a normalni ludzie, którzy nie będą chcieli poddać się eksperymentom medycznym zamykani będą w domach, izolowani i pozbawiani wszelkich praw, wolności, dostępu do opieki medycznej i nawet możliwości zarobku.

IGRZYSKA ŚMIERCI III. Kulisy kampanii w USA. Ostateczne starcie tytanów o losy ludzkości

Bezpośredni link – http://strefawolnejprasy.pl/wp-content/uploads/2020/11/Igrzyska-Smierci-III-kulisy-tytani-e-book1.3.pdf

Jeśli chcielibyście się Państwo podzielić swoimi komentarzami, opiniami lub innymi materiałami prosimy o przesyłanie ich na adres e-mail:

redakcja@strefawolnejprasy.pl

Zdjęcie: wikipedia.org/domena publiczna

Paulina Matysiak
Redaktor - wywiady, kultura, pisarka, felietonistka
http://www.strefawolnejprasy.pl

Podobne

W górę