Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Aborcja > (WIDEO) Współczesna sodomia zaczęła się w Niemczech – „O cywilizacji śmierci” prof. Marka Chodakiewicza

(WIDEO) Współczesna sodomia zaczęła się w Niemczech – „O cywilizacji śmierci” prof. Marka Chodakiewicza

„W nowoczesności zaczęło się od Markiza de Sade, a najbardziej intelektualnie rozwinięte te propozycje stały się w Niemczech XIX-wiecznych” – powiedział w IPN prof. Marek Jan Chodakiewicz podczas wykładu promującego swoją nową książkę „O cywilizacji śmierci”.

Jak podkreśla profesor, Niemcy przeżywały w XIX wieku nagły wielki rozwój nauki, kultury i sztuki. Zaczęli mówić i myśleć o sobie jako o nowej Helladzie. To z kolei, również z uwagi na wielką pychę, doprowadziło do wielu wypaczeń i to tutaj w Niemczech na nowo zaczęły się promocja i rozwój współczesnych odmian sodomii i gomorii, które obecnie – również z udziałem wielu środowisk w USA i innych krajach – tworzą genderyzm i propagują cywilizację śmierci.

Warto wysłuchać tego i innych wykładów profesora Chodakiewicza.
Serdecznie polecamy!

Źródło: Youtube/IPN/Blogpress
Zdjęcie: Youtube/Blogpress

Podobne

Leave a Reply

3 odpowiedzi na “(WIDEO) Współczesna sodomia zaczęła się w Niemczech – „O cywilizacji śmierci” prof. Marka Chodakiewicza”

  1. I simply want to mention I am very new to blogs and actually loved this web blog. Almost certainly I’m going to bookmark your site . You actually come with beneficial articles. Thanks a lot for revealing your blog site.

  2. Woah this is just an insane amount of information, must of taken ages to compile so cheers so much for just sharing it with all of us. If your ever in any need of related info, perhaps a bit of coaching, seduction techniques or just general tips, just check out my own site!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę