Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Aborcja > (WIDEO) Współczesna sodomia zaczęła się w Niemczech – „O cywilizacji śmierci” prof. Marka Chodakiewicza

(WIDEO) Współczesna sodomia zaczęła się w Niemczech – „O cywilizacji śmierci” prof. Marka Chodakiewicza

„W nowoczesności zaczęło się od Markiza de Sade, a najbardziej intelektualnie rozwinięte te propozycje stały się w Niemczech XIX-wiecznych” – powiedział w IPN prof. Marek Jan Chodakiewicz podczas wykładu promującego swoją nową książkę „O cywilizacji śmierci”.

Jak podkreśla profesor, Niemcy przeżywały w XIX wieku nagły wielki rozwój nauki, kultury i sztuki. Zaczęli mówić i myśleć o sobie jako o nowej Helladzie. To z kolei, również z uwagi na wielką pychę, doprowadziło do wielu wypaczeń i to tutaj w Niemczech na nowo zaczęły się promocja i rozwój współczesnych odmian sodomii i gomorii, które obecnie – również z udziałem wielu środowisk w USA i innych krajach – tworzą genderyzm i propagują cywilizację śmierci.

Warto wysłuchać tego i innych wykładów profesora Chodakiewicza.
Serdecznie polecamy!

Źródło: Youtube/IPN/Blogpress
Zdjęcie: Youtube/Blogpress

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę