Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Chrześcijaństwo > (WIDEO ocenzurowane przez Youtube) Cenzura mediów w Internecie – wywiad z Marcinem Rolą z telewizji wrealu24

(WIDEO ocenzurowane przez Youtube) Cenzura mediów w Internecie – wywiad z Marcinem Rolą z telewizji wrealu24

Zapraszam na mój ocenzurowany przez Youtube wywiad z Marcinem Rolą z telewizji wrealu24 zrealizowany dla telewizji internetowej Prawy TV oraz portalu Prawy.pl. Wywiad został zablokowany na Youtube na kanale Prawy TV. Zobaczymy, czy ostatnie działania prawne m.in. Ordo Iuris oraz polskiego rządu coś dały w zakresie wolności mediów na Youtube.

Warto dodać, że już pewnym kuriozum było zablokowanie na Youtube homilii księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na kanale Radia Maryja.

Rozmawiamy o cenzurze w Internecie, obrażaniu uczuć religijnych katolików, zniesławianiu polskich wartości narodowych oraz o tym, co ewentualnie można z tym zrobić. Zapraszam serdecznie do obejrzenia i wysłuchania.

Źródło: Prawy TV
Zdjęcie: Prawy TV

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, gospodarka, wiedza, technologie.

Podobne

Leave a Reply

7 odpowiedzi na “(WIDEO ocenzurowane przez Youtube) Cenzura mediów w Internecie – wywiad z Marcinem Rolą z telewizji wrealu24”

  1. I just want to tell you that I am just very new to blogging and site-building and actually enjoyed this website. More than likely I’m want to bookmark your website . You amazingly come with great writings. Kudos for sharing your website.

  2. I just want to tell you that I am just all new to blogging and absolutely enjoyed you’re web page. More than likely I’m going to bookmark your blog . You definitely have impressive articles and reviews. Bless you for sharing with us your blog site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę