Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dziecko > Warszawskie dzieci lepsze i gorsze, czyli co pozostało z obietnic wyborczych polityka Platformy Obywatelskiej

Warszawskie dzieci lepsze i gorsze, czyli co pozostało z obietnic wyborczych polityka Platformy Obywatelskiej

Jak prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dzieli warszawskie dzieci na lepsze i gorsze, czyli co zostało z obietnic wyborczych polityka Platformy Obywatelskiej.

Po wyborach warszawiacy zamiast nowych miejsc w żłobkach otrzymali chaotyczne przerzucanie dzieci z jednej placówki do drugiej, zapaść w odbiorze śmieci i tzw. strefę relaksu pod ratuszem.

Co dalej z dziećmi, które zostały usunięte z prywatnych żłobków? Dlaczego prowizoryczna aranżacja skweru, gdzie w oparach spalin i hałasie warszawiacy mają spożywać piwo i fast foody, musiała kosztować aż milion złotych?

Kto, jeśli nie mieszkańcy, najbardziej skorzysta na kontrowersyjnym pomyśle zastawienia drewnianymi paletami betonowego parkingu?

Chaos w warszawskich żłobkach i inne warszawskie absurdy, czyli jak prezydent Rafał Trzaskowski nie dotrzymuje przedwyborczych obietnic.„

Magazyn śledczy Anity Gargas” 18 lipca 2019 w czwartek o 22:50 w TVP1.

Źródło: Magazyn śledczy Anity Gargas
Zdjęcie: Youtube/magazyn śledczy

Podobne

Leave a Reply

3 odpowiedzi na “Warszawskie dzieci lepsze i gorsze, czyli co pozostało z obietnic wyborczych polityka Platformy Obywatelskiej”

  1. I simply want to mention I am just very new to blogs and truly loved your web page. Probably I’m planning to bookmark your website . You certainly have amazing writings. Bless you for sharing with us your website.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę