Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Tylko u nas! Valdi Hrabia Rodzimski o wyborach w USA: „Media i korupcja towarzyszą każdemu zdrajcy!”

Tylko u nas! Valdi Hrabia Rodzimski o wyborach w USA: „Media i korupcja towarzyszą każdemu zdrajcy!”

Waldemar Wiśniewski (pseudonim artystyczny Valdi Hrabia Rodzimski) to światowej sławy muzyk polskiego pochodzenia, który od 27 lat mieszka na stałe w USA. Jako jedyny Polak występował w programie „Good Morning America” na żywo. Stany to jego druga ojczyzna. Specjalnie dla nas postanowił opisać sytuację, która tak naprawdę ma miejsce w USA.

Tego nie dowiecie się z mediów głównego nurtu! Amerykanie nie zaakceptują Bidena jako prezydenta i jeśli wybory nie zostaną odfałszowane, to ludzie wyjdą na ulice z bronią! Zwolennicy Trumpa są jednak dobrej myśli. Odbył się wiec poparcia dla prezydenta i obywatele czekają na autoryzowanie wyborów, które odbędzie się 14 grudnia. Adwokaci Trumpa mają dowody ogromnych oszustw, które wkrótce przedstawią…

Zdaniem większości Amerykanów i Polonii Demokraci od czterech lat przygotowywali się do oszustw wyborczych. Tam wszyscy wiedzą, że media są opanowane przez Big Tech (największe korporacje branży technologicznej – red.) i powiązanych z finansjerą skorumpowanych „polityków”. Fakt, że ogłosiły Bidena zwycięzcą, tylko obudził Amerykę i cały świat ludzi prawych i wierzących w sprawiedliwość!

Jak Polakom żyje się w Stanach?

Mieszkam tu już 26 lat, więc można powiedzieć, że USA to moja druga ojczyzna. Jak się żyje? Na pewno tutaj gdzie mieszkam żyje się inaczej. Nawet klimat jest inny. Temperatury czasem są tak wysokie, że latem musiałem termometry wymieniać na zewnątrz bo się psuły. Ale ogólnie myślę, że Polakom żyje się tu dobrze i mają spokojne życie. Chociaż teraz panika bardzo negatywnie wpływa na jakość życia.

Na kogo głosowałeś w wyborach prezydenckich i dlaczego?

Oczywiście, że na Trumpa, który jest przykładem człowieka sukcesu. To wielki patriota i człowiek, który wreszcie spełnia obietnice wyborcze.

Co się zmieniło dla Amerykanów i Polonii, od kiedy Tramp został prezydentem?

Trump przede wszystkim obudził śpiących i żyjących z zasiłków i kredytów Amerykanów. Poprawił gospodarkę. Uszczelnił granice. Wziął się za bandytyzm i pokazał światu jak pokonać terror! Jeśli chodzi o Polonię, to widać jakieś podziały, ale myślę, że znacznie więcej jest osób, które widzą prawdę, która nas otacza, niż tych, którzy myślą inaczej. Trump dotrzymał słowa i wizy dla Polaków zostały zniesione, o co tyle lat Polonia walczyła.

Czy uważasz, że wynik wyborów to oszustwo?

Oczywiście! Od czterech lat Demokraci przygotowywali się do tego. To, co wyprawiały zdziczałe elity i media przez te cztery lata urzędowania Trumpa, to jest nie do ogarnięcia! Najpierw ta cała histeria z koronawirusem, a teraz oszustwa wyborcze. To jakiś koszmar! Oni robili i nada robią wszystko, aby pozbawić Trumpa prezydentury. Ale Tramp i my wszyscy widzimy z jaką siłą ludzie związani z mediami fabrykują oszczerstwa i kłamstwa by pozbawić Trampa prezydentury. Choć dziś działa już cała machina takich zdziczałych osobników nazywających się specami od polityki, to ci ludzie nie przewidzieli jednego. Trump nie przegrywa z wrogami Ameryki!

Znasz jakieś konkretne przypadki nadużyć?

Wstyd mi za zamieszanie w Stanie Arizona, bo to wynik zepsutych Republikańskich polityków, którzy pracują i kolaborują z demokratami. To jest straszne! Media i oczywiście korupcja towarzyszą każdemu zdrajcy! Ale na szczęście jest Nas ponad 70 mln ludzi, którzy nie pozwolą na oszustwo wyborcze. Nie będę poruszał przykładów przesunięcia głosów oddanych dla Trumpa na Bidena, co zostało już udokumentowane i są na to dowody. Wiadomo, że maszyna do liczenia głosów to jakiś żart. Ona liczy głosy na tego, kogo się wskaże. Adwokaci Trumpa mają dowody ogromnego oszustwa, które wkrótce przedstawią. Trump udowodnił, ze wygrał wybory 3 listopada!!!!

Co Polonia i Amerykanie uważają na temat mediów, które przerywały transmisję obecnego prezydenta Donalda Trampa i ogłosiły zwycięstwo Bidena?

Wszyscy wiedzą, że media są opanowane przez Big Tech i powiązanych z finansjerą skorumpowanych „polityków”. Fakt, że ogłosiły Bidena zwycięzcą sprawił, że to tylko obudziło Amerykę i cały świat ludzi prawych i wierzących w sprawiedliwość. Świat jest w tej chwili sparaliżowany. To wynika z histerii koronawirusa, katastroficznych prognoz dla gospodarki, działalności organizacji terrorystycznych, niszczenia religii na całym świecie. To wina mediów zdegenerowanych przemysłem światowym.

Jesteście w stanie zaakceptować wynik podany przez media?

Biden? To przecież jakiś żart! Miało być inaczej, ale Trump ma Armię Patriotów i też się przygotował! Duża część Polonii jest oburzona tym, że głowa naszego państwa złożyła gratulacje udanej kampanii Bidenowi. To skandal! Tak się nie traktuje przyjaciela.

Jakie kroki zamierzają podjąć zwolennicy Trampa?

Ogromny wiec poparcia dla Trumpa mamy już za sobą. Wzięło w nim udział ponad milion obywateli. Teraz wszyscy czekamy na autoryzowanie wyborów, które odbędzie się 14 grudnia i do tego czasu wszystko się wyjaśni. Najgorsze jest to, że Gubernatorzy poszczególnych Stanów zdradzają wyborców i zaczynają wydawać rozporządzenia niezgodne z Konstytucją. A cięciwa jest naprężona! Nie wyobrażam sobie, że prawda może przegrać, bo to będzie oznaczać wojnę domową! A tu nie ma żartów, bo każdy ma broń. Ameryka jest uzbrojona.

Serdecznie dziękuję za to, że odkryłeś dla nas prawdę, o tym co faktycznie dzieje się w USA

Również dziękuję całej redakcji i wszystkim normalnym ludziom za to, co robicie, aby odkłamać rzeczywistość. Jesteście wspaniali! Serdecznie pozdrawiam wszystkich Polaków i czytelników.

Z Waldemarem Wiśniewskim (pseudonim Valdi Hrabia Rodzimski) rozmawiała Paulina Matysiak

Zdjęcia: Waldemar Wiśniewskim (pseudonim Valdi Hrabia Rodzimski)

Paulina Matysiak
Redaktor - wywiady, kultura, pisarka, felietonistka
http://www.strefawolnejprasy.pl

Podobne

W górę