Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Islam > Niemcy wściekli na posłankę PO … czy w tle jest islam? (Archiwum)

Niemcy wściekli na posłankę PO … czy w tle jest islam? (Archiwum)

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, a więc zbliża się i kampania wyborcza. Co więcej niektórzy ją rozpoczęli już jakiś czas temu, jak chociażby Frans Timmermans i Angela Merkel, czy Bronisław Komorowski i wielu innych. Czyżby przyszedł czas i na Bieńkowską? Poprzez tzw. kampanię negatywną w tym przypadku.

Tym razem okazuje się, że europosłanka Bieńkowska czymś się naraziła Niemcom. Czym, skoro wiadomo powszechnie, że w PE nie reprezentuje interesów Polski a przeważnie Niemiec, jak chociażby w przypadku ostatnio głośnej sprawy rezolucji na temat Jugendamtów. Czym się naraziła Bieńkowska? Otóż „jednym podpisem zniszczyła mający wielowiekową tradycję w Niemczech zwyczaj lania ołowiu w Sylwestra”. Straszne prawda? Koń by się uśmiał, a kobyła pękłaby ze śmiechu.

Niemiecki magazyn Bild, który zaatakował Bieńkowską, uważa, że sprawa wbrew pozorom jest poważna, gdyż zakazy związane z ołowiem, mają związek z wylewaniem przez Niemców wosku w sylwestra w ramach wróżb noworocznych. Ponieważ Niemcy traktują zakazy i nakazy prawa dosłownie, to według badań niemieckiego socjologa Horsta Opaschowskiego, tylko 17% patrzy pozytywnie na zbliżający się rok. Pozostała część natomiast jest nastawiona pesymistycznie, obawia się pogorszenia swojego stanu materialnego, mimo sprzyjającej koniunktury i dobrej sytuacji gospodarczej Niemiec. A co jeszcze ciekawsze, to i rząd i Bundestag popierają decyzję Bieńkowskiej.

W związku z tym pojawiają się pytania, jakie mogą być prawdzie przyczyny „oburzenia” niemieckiego magazynu na Bieńkowską?

W dzisiejszym społeczeństwie niemieckim nie jest obecnie możliwe wskrzeszenie narodowego socjalizmu, jak za Hitlera. Nie jest też możliwe wprowadzenie monarchii albo innego systemu wodzowskiego w bezpośredni sposób. Po co niby Niemcy mieliby to robić? Z tego samego powodu, dla którego zawsze próbowały pokazać innym narodom, że są od nich lepsze. Buta, głupota, niedowartościowanie, mała inteligencja w społeczeństwie zawsze będą wymagały pokazania siły i podbijania i niewolenia innych narodów.

Niemcy nie mają i nie mogą mieć własnego wywiadu i dlatego te zadania prowadzą innymi metodami. Po II wojnie światowej nadal nie odzyskały pełnej suwerenności, podobnie jak Japonia. No i ta pełna suwerenność im się marzy. I jak mogą ją uzyskać? Otóż muszą mieć coś, co będzie spajało ich społeczeństwo. Kiedyś wykorzystywali Krzyżaków i kościół katolicki do „szerzenia wiary” i zaprowadzania ich porządków. Dzisiaj takim sposobem wydaje się być pełna islamizacja społeczeństwa. Pomagają im w tym Turcja, Rosja i Francja. Żeby było ciekawiej żaden z pozostałych odłamów islamu nie jest tym zainteresowany. Co więcej, całe te napływy imigrantów nie są przypadkowe, o czym już jakiś czas temu pisałem, a żeby zwiększyć podporządkowanie społeczeństwa niemieckiego i zasiać w nim strach, gwałcone są kobiety. W zasadach Azji, w tym krajów islamskich, takie prawo przysługuje tylko zwycięskiej armii.

Wbrew pozorom, banalne wydawałoby się wylewanie wosku, nie jest takie bez znaczenia. Ma ono bowiem pochodzenie słowiańskie, z elementami kozackimi. Nawet język używany przy wypowiadaniu zaklęć jest mieszanką ukraińskiego z naleciałościami kozackimi. Innymi słowy ze społecznego życia w Niemczech eliminowany jest kolejny element, który mógłby się kojarzyć z kulturą słowiańską, a wszczepiana jest kultura strachu i podporządkowania. Społeczeństwem strachu zarządza się wygodniej, a to przecież niemiecka specjalność.

Miłego weekendu Państwu życzę i pozdrawiam serdecznie.

Zdjęcie: zrzut ekranu Youtube.com/Super Stacja

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę