Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Firma > Mushchelka Group Laureatem Wiktorii

Mushchelka Group Laureatem Wiktorii

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła podmioty gospodarcze wyróżniające się na tle innych przedsiębiorstw profesjonalnym prowadzeniem działalności gospodarczej, a tym samym mające nieoceniony wkład w popularyzowanie zasad etyki biznesu.

Spośród 500 nominowanych firm, w skład których weszły nie tylko wielkie korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa – statuetkami znaku jakości, przyznanymi w 15 kategoriach różnych gałęzi gospodarki obdarowano najlepszych. Wśród nich znalazła się firma Mushchelka Group, której prezesem jest mecenas sztuki, producent filmowy i biznesmen – Robert Ziółek. Wręczono również nagrodę „SUPER WIKTORIA” i nagrodę specjalną „Osobowość XX-lecia Konkursu”.

WIKTORIA – jest nagrodą potwierdzającą sukces firmy, jej wysoką jakość i konkurencyjność produktów oraz usług w kraju i za granicą. Tegoroczna edycja Konkursu przebiegała pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, Związku Powiatów Polskich, Pracodawców RP, Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, a także pod patronatem wojewodów i marszałków.

W tym szczególnym wydarzeniu wzięli udział laureaci Konkursu oraz ich goście, jak również szacowni przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, świata nauki, kultury i mediów.

Uroczyste otwarcie Gali rozpoczęło się o godzinie 19:00. Część oficjalną poprzedził pokaz mody „Żannet” – projektantki Żanny Moryson, podczas którego prezentowane były przepiękne stroje wieczorowe. Atrakcją imprezy była zorganizowana po północy wielka loteria. Nie zabrakło też kulinarnej uczty oraz dobrej muzyki, przy której Goście bawili się do białego rana.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę