Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Edukacja > Muzeum w Auschwitz ma już prawie 1 mln obserwujących na Twitterze. Prosi o okrągły MIOLION.

Muzeum w Auschwitz ma już prawie 1 mln obserwujących na Twitterze. Prosi o okrągły MIOLION.

Na oficjalnym koncie na Twitterze Muzeum Auschwitz pojawił się komunikat i jednocześnie prośba o polubienia i obserwowane profilu. Na chwilę obecną muzeum jest obserwowanych przez 935.8 tys. użytkowników. Chodzi o to, żeby osiągnąć okrągły MILION.

Akcja muzeum jest o tyle ciekawa i ważna, ponieważ jest ona bezpośrednim manifestem i sprzeciwem wobec kłamstw narracji Rosji i samego prezydenta Putina oraz jego sojuszników w zakłamywaniu prawdy historycznej.

Całość działań instytutu Yad Vashem oraz Rosji i popleczników wpisuje się także w dyskredytowanie roli Polski w świecie. Do tego grona dołączyły także Niemcy i Francja. Można więc powiedzieć śmiała, że oprawcy i sprawcy II wojny świtowej oraz globalnych zbrodni na ziemiach polskich, mordów głównie na Polakach, w tym także Polakach żydowskiego pochodzenia, próbują zakłamywać historię i samych siebie przedstawiać jako wybawicieli, a niektórzy nawet aliantów.

Warto zacząć obserwować oficjalny profil Muzeum Auschwitz na Twitterze.

Poniżej link. Polecam!

Źródło: Twitter/ Official account. The Memorial preserves the site of the former German Nazi Auschwitz concentration and extermination camp.
Zdjęcie: Twitter/Muzem Auschwitz

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

W górę