Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Dr Carrie Madej o szczepionce na Covid-19: Rakotwórcza broń biologiczna z genomami zwierząt

Dr Carrie Madej o szczepionce na Covid-19: Rakotwórcza broń biologiczna z genomami zwierząt

Badacze alarmują, że szczepionki na Covid-19 są niebezpieczne. Z pośpiechu brak jest testów, nie ma badań, a producenci zwalniani są z odpowiedzialności. Nawet Bill Gates, który finansuje produkcję szczepień uważa, że szczepionki mogą nie działać.

Zdaniem dr Carrie Madej to broń biologiczna – produkowana jest z komórek abortowanych dzieci, przez co jest rakotwórcza. Dodatkowo wprowadza genomy zwierząt i trwale zmienia ludzkie DNA! Czy producenci szczepień zamierzają nas zmodyfikować jak sztuczną żywność?

Bill Gates i ukryte projekty groźnych szczepień

Bill Gates zapowiedział, że jego fundacja sfinansuje powstanie siedmiu fabryk, w których opracowana ma być szczepionka na Covid-19. Jednocześnie sam przyznał w rozmowie z Bloombergiem z 13 sierpnia 2020, że szczepionka nie będzie idealna jeżeli chodzi o efektywność przeciwko chorobie i przenoszeniu. Dodał też, że może nie mieć długotrwałego skutku i głównie używana będzie w bogatych krajach jako prowizoryczny środek zaradczy. Po co więc produkować coś, co nie będzie działać? Czy istnieje jakiś ukryty projekt związany ze szczepionkami?

Cóż, znane i udokumentowane są takie przypadki, gdy do szczepionek potajemnie dodawane były różne rzeczy. Chociażby w latach 2013-2014 w Kenii ponad milion dziewcząt i kobiet w wieku rozrodczym zostało zaszczepionych rzekomo przeciwko tężcowi. Zaszczepione kobiety nie mogły mieć dzieci i nie wiedziały dlaczego. Wtedy wyszło na jaw, że w ampułkach po szczepionce był obecny także potajemnie wprowadzony hormon ciążowy. Mówił o tym m.in. niemiecki lekarz dr Heiko Schöning.

Tymczasem zdaniem niektórych lekarzy, nawet bez ukrytych projektów, wszystkie szczepionki są inwazyjne bo zawierają szkodliwe dla organizmu substancje i rtęć. Jednym z takich lekarzy jest lek. med. Dr Carrie Madej.

Szczepionka na Covid-19 jako broń biologiczna

Dr Carrie Madej wskazuje, że wiele z obecnie stosowanych szczepionek zawiera pięć linii komórek płodowych MRC z lat 60 XX wieku. Tak zwane komórki aborcyjne to komórki, które nie mogą przejść przez proces śmierci. Przez naukowy żargon zataja się zatem fakt, że komórka, która nie ma takiej możliwości, to po prostu komórka rakowa. Takie właśnie komórki rakowe wprowadza się do naszych organizmów i do organizmów naszych dzieci. To jednak nie wszystko!

Szczepionki na Covid-19 jej zdaniem są znacznie bardziej niebezpieczne. Po pierwsze mają potencjał wzrostu onkogenezy, co oznacza zwiększone ryzyko do powstawania raka lub zmutowanych genów.

Jej zdaniem szczepionkę można wykorzystać jako broń biologiczną. Dr Carrie zaznacza, że ten typ szczepionki nigdy nie był testowany na ludziach, a z pośpiechu pomija się nawet testowanie na zwierzętach. Brak jest badań, a producenci zwolnieni są z wszelkiej odpowiedzialności za produkt i nawet oni nie wiedzą jak groźna może być taka szczepionka.

Rekombinacja RNA i DNA w szczepionkach na Covid-19 – komórki rakowe i genomy zwierząt

Jej zdaniem szczepionki na Covid-19 mogą zmienić to, co rozumiemy pod pojęciem człowieka. Szczepionki na koronawirusa nie są bezpieczne według żadnej naukowej metodologii. Wprowadzają rakowe komórki i toksyny do ciała pozyskiwane z ciał abortowanych martwych lub jeszcze żyjących dzieci w łonach matek. To jednak nie wszystko. Wprowadzają też różnorodne genomy zwierząt.

Jak relacjonuje lek. med. Dr Carrie Madej dla szczepionki Covid-19 proponowana jest też technologia rekombinacji RNA i DNA. Co to oznacza? Badaczka tłumaczy, że DNA jest podobne do kodu komputerowego lub binarnego. Niewielkie zmiany we wzorcu lub kodzie powodują ogromne zmiany w całości. Można coś wyjąć lub dodać. Można wyciąć część genomu człowieka i wkleić tam coś syntetycznego lub pochodzenia zwierzęcego, a więc napisać nowy program.

Technologia rekombinacji RNA i DNA powoduje trwałe i nieznane zmiany genetyczne w ciele człowieka. Kiedy zmieni się DNA człowieka to do końca życia będziemy żyć ze skutkami tego, co nam zaaplikują i nie będzie już można tych zmian cofnąć jeśli dostaniemy szczepionkę. To zasadniczo tworzy nowy gatunek i być może niszczy stary. Wprowadza do organizmu nanotechnologię i jej efekty robotyczne.

Czy człowiek ze zmodyfikowanym DNA może zostać opatentowany jak genetycznie modyfikowana żywność?

Dr Carrie Madej zwraca też uwagę, że jeśli dzikie nasiona występują w naturze, to nie można ich opatentować, ale modyfikowana genetycznie żywność czy nasiona mogą być już opatentowane i oznacza to, że mają właścicieli.

Zadaje więc pytanie, na ile etyczne jest to, co uważamy za zmodyfikowaną czy syntetyczną linię komórkową i skoro ludzkie linie komórkowe lub genom miałyby być opatentowane to czy oznaczałoby to, że ktoś może być naszym właścicielem, jak w przypadku modyfikowanych nasion?

Bill Gates zapowiedział datę końca pandemii – prorok czy szantażysta?

Właśnie taka technologia rekombinacji RNA i DNA jest proponowana dla szczepionki Covid-19, a jej liderami są takie firmy jak Inovio, Sanofi czy Moderna, które są wspierane i finansowane przez Fundację Bila Getesa. Co ciekawe, Gates oprócz finansowania szczepionek na Civid-19 podał również datę końca pandemii. Zapowiedział, że w bogatych krajach pandemia powinna zakończyć się do końca 2021 roku, a w pozostałych państwach do końca 2022 roku.

Oczywiście jest to data płynna, która ma być uwarunkowana takimi czynnikami, jak zakup szczepionek i realizacja polityki WHO… Czy zatem można dojść do wniosku, że pandemia została zaplanowana, a zapowiedź jej zakończenia pod warunkiem podjęcia odpowiednich działań przez rządy państw należy już potraktować jako szantaż?

**********************

Więcej na temat ukrytego projektu szczepień i planów Billa Gatesa oraz inwazyjności szczepień i testów na Covid, jak również źródła i dodatkowe materiały, znajdą Państwo w bezpłatnym e-booku IGRZYSKA ŚMIERCI – ETAP II: FIKCYJNA PANDEMIA I RZĄDY MARIONETKOWE

Pobierz bezpłatnie pełne opracowanie w pliku PDF

zdjęcie: yt/dr carrie madey/bloomberg live

Paulina Matysiak
Redaktor - wywiady, kultura, pisarka, felietonistka
http://www.strefawolnejprasy.pl

Podobne

W górę