Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > AFERA > Prezydent Duda o Trzaskowskim: ,,to potem pęka mu rura”

Prezydent Duda o Trzaskowskim: ,,to potem pęka mu rura”

Kampania prezydencka na finiszu więc i zagrywki coraz mocniejsze. Jak się okazuje, i dzieje się to nie po raz pierwszy, sztab Rafała Trzaskowskiego posuwa się do pomówień i najprawdopodobniej do kłamstw. W związku z tym, jak poinformował Polską Agencję Prasową Pełnomocnik wyborczy sztabu prezydenta Krzysztof Sobolewski, w piątek w Sądzie Okręgowym w Warszawie zostanie złożony pozew właśnie w sprawie kłamstw Rafała Trzaskowskiego. Pozew w trybie wyborczym jest rozpatrywany w ciągu 24 godzin.

Kolejną kwestią jest, czy samorządy mogą funkcjonować samodzielnie? Rafał Trzaskowski i cała totalna opozycja konsekwentnie dąży do prób rozbicia dzielnicowego, czego dowodem było podpisanie deklaracji przez niektóre samorządy w Gdańsku już jakiś czas temu. Prawda jest jednak taka, że samodzielne województwo, czy samorząd pomiędzy Rosją a Niemcami nie przeżyje. Doszło by do rozbicia dzielnicowego, co już w historii mieliśmy i nic dobrego z tego nie wyszło. Tym razem też by nie wyszło.

Bardzo trafnie i z sporą dozą pieprzu wypowiedział się na ten temat dzisiaj w Tomaszowie Mazowieckim:

  • jeżeli samorząd ma ten problem, że uważa, że może sobie funkcjonować sam i ze wszystkim sobie sam poradzi, to potem pęka mu rura i przez 29 dni nie informuje o tym rządu, że nie umie jej załatać i proszę państwa 3,5 mld metrów sześciennych fekaliów wylewa się do największej polskiej rzeki

Ja bym od siebie jeszcze dodał, bo politykom nie wypada, a prezydent nawet zdecydowanie nie może tak powiedzieć. Mnie skrybie z ciętym jęzorem wolno.

Tak więc ja osobiście proponuję, żeby sztab wyborczy zmienił hasło Rafałowi Trzaskowskiemu na następujące:

– Silny prezydent ze słabą rurą!

jp/pap/twitter/swp
zdjęcie: yt/radio łódź

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę