Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Pierwszy polski serwis sprawdzający nieruchomości – Homescanner.pl

Pierwszy polski serwis sprawdzający nieruchomości – Homescanner.pl

Kupujesz nieruchomość? Specjaliści Homescanner.pl ci pomogą!

Planujesz kupno nieruchomości? Masz już coś na oku? Aby nie żałować wydanych pieniędzy, skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl i zweryfikuj wybrany lokal.

Kupno nieruchomości to nie jest łatwa sprawa. To spora inwestycja, która ma duży wpływ na nasze przyszłe życie. Takiej decyzji nie podejmuje się w pośpiechu, najlepiej wstrzymać się z kupnem do czasu dokładnego sprawdzenia wybranej nieruchomości. Warto wiedzieć, że oprócz ogłoszenia i rozmowy z pośrednikiem są również inne sposoby na rzetelne „prześwietlenie” lokalu, który chcemy nabyć, tym bardziej że pośrednik nieruchomości często nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, a informacje zawarte w ogłoszeniu nierzadko nie mają pokrycia w rzeczywistości. Zatem jeśli chcesz dokonać przemyślanego i mądrego zakupu, skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl – jedynego takiego serwisu w Polsce.

Co to jest serwis Homescanner.pl?

Serwis Homescanner.pl został stworzony dla wszystkich tych, którzy planują zakup nieruchomości. To platforma online oferująca użytkownikom raporty o nieruchomościach wystawionych na sprzedaż. Raporty tworzą specjaliści w dziedzinie nieruchomości, dlatego można mieć pewność, że zebrane przez nich informacje będą rzeczowe, dokładne i rzetelne. Udostępniana w serwisie wiedza umożliwi kupującemu weryfikację nieruchomości przed zakupem zarówno pod kątem wizualnym, jak i technicznym i prawnym. Raport można nabyć już za 20 zł! To naprawdę niewiele w porównaniu z wydatkiem na nowy lokal.

Raporty – jakie informacje zawierają?

W każdym raporcie znajduje się wgląd do najważniejszej dokumentacji prawnej i technicznej wybranej nieruchomości. To oznacza, że kupujący może przeanalizować akt notarialny, księgę wieczystą, wypis z rejestru gruntów i budynków, plan zagospodarowania przestrzennego, położenie i plan budynku, a nawet obciążenie hipoteczne. Nie ulega wątpliwości, że warto poznać te wszystkie dokumenty przed podjęciem decyzji o zakupie.

Oprócz możliwości wglądu w powyższą dokumentację specjaliści uzupełniają raport o informacje dotyczące mediów, wyposażenia nieruchomości, wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, wszelkich instalacji, możliwych podłączeń telekomunikacyjnych, infrastruktury oraz dróg. Ponadto sprawdzają też sąsiadów, przeprowadzają z nimi wywiad i proszę o opinię. Warto wspomnieć, że każdy raport zawiera też zdjęcia nieruchomości, które są w 100% zgodne z rzeczywistością. Jak wiadomo, zdarza się, że fotografie zawarte w ogłoszeniach są często retuszowane – ludzie stosują różne sztuczki, które mają na celu ukryć wszelkie wady i mankamenty budynku czy lokalu. Raporty przygotowywane przez specjalistów serwisu Homescanner.pl są obiektywne – ich celem nie jest zachęcenie do zakupu, mają jedynie pomóc w podjęciu dobrej decyzji.

Dlaczego pomoc obiektywnych specjalistów z Homescanner.pl jest tak ważna?

Nie wszyscy znają się na rynku nieruchomości, nic w tym dziwnego, w końcu nowego domu czy mieszkania nie kupuje się codziennie. Zatem ludzie, dla których ten temat jest odległy, często nie wiedzą, o co powinni zapytać pośrednika lub właściciela, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę oraz o jaką dokumentację poprosić, wobec czego podejmują decyzję, nie uzyskując wcześniej kompleksowej wiedzy o wybranej nieruchomości. Natomiast dla specjalistów rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic – są oni w stanie pozyskać każdą kluczową informację i na pewno nic ważnego im nie umknie. Raport nie zastąpi rozmowy z pośrednikiem, jednak na pewno pomoże zweryfikować podane przez niego informacje. Mając w rękach obiektywny raport, nie musisz się obawiać, że zostaniesz oszukany lub że ktoś coś przed tobą ukryje.

Zatem serwis Homescanner.pl w jednym miejscu ma kompleksową wiedzę na temat nieruchomości, która jest dostępna online 24 godziny na dobę. Inwestując w raport, nie stracisz czasu i nerwów na samodzielne pozyskiwanie informacji. Koszt takiego raportu, w porównaniu z ilością i dokładnością zawartych w nich danych, jest naprawdę niewielki. Zatem jeśli nie chcesz podjąć złej i nieprzemyślanej decyzji, warto rozważyć skorzystanie z usług serwisu Homescanner.pl.

Przykładowy raport ze stanu nieruchomości sprawdzisz tutaj

Zapisz

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę