Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dziecko > Ideologia LGBT od przedszkola? Zobaczcie, co zrobiono z mózgiem tej 8-letniej dziewczynki!

Ideologia LGBT od przedszkola? Zobaczcie, co zrobiono z mózgiem tej 8-letniej dziewczynki!

Ideologia gender wgryza się drzwiami i oknami do całego świata zachodniego. Wdziera się do umysłów niewinnych dzieci. Tak. Marksiści bardzo dobrze odrobili swoje zadania domowe i wiedzą kiedy zacząć demoralizować człowieka, a konkretnie dziecko, żeby później nic już nie było w stanie go naprawić.

Na nagraniu widoczna jest zaledwie 8-letnia dziewczynka, która mówi:

  • Nikt nie może układać komuś życia. Nieważne co ktoś o tym myśli. Jeśli chcesz być drag queen, a rodzice cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych rodziców. Jeśli chcesz być drag queen, a przyjaciele cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych przyjaciół

W tym wieku dzieci uczą się wierszyków w szkole. Można im wmówić wszystko.

Ostatnio jeden z polskich sądów orzekł o niezgodności z prawem uchwały jednego z polskich samorządów o zakazie wprowadzania organizacji LGBT do szkół. Jak się okazuje sędzia ma związki z komunistyczna bezpieką.

Inny przykład, to brutalna napaść działaczy LGBT na działaczy pro-life. Kim jest sędzia?

Tak o tym pisze portal wpolityce.pl:

  • sędzią, która nie godziła się na areszt dla dla znanego zadymiarza LGBT, to Joanna Raczkowska, członkini skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziowskiego „Themis” oraz żona byłego wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa. Pod koniec czerwca Michał Sz. brał udział w agresywnym zbiegowisku, w którym uszkodzono furgonetkę fundacji „Pro – Prawo do Życia” oraz poturbowano dwie osoby. Bandyta mógł być wcześniej szkolony za pieniądze warszawskiego ratusza.

Oraz:

  • Sędzia Joanna Raczkowska, która nie zgodziła się na areszt dla ulicznego bandziora, to członkini skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziowskiego „Themis”, które stoi na pierwszej linii (wspólnie ze stowarzyszeniem „Iustitia”) sędziowskiej rebelii. Członkowie stowarzyszenia „Themis” orzekali ostatnio także w innej sprawie dotyczącej groźnej ideologii LGBT. Dwóch członków składu WSA w Radomiu, który orzekł o uchyleniu uchwały anty-LGBT gminy Klwów, to właśnie członkowie „Themis”.

A tak się do nagrania 8-letniego dzicka odniosła kurator oświaty z Krakowa Pani Barbara Nowak:

  • Dlaczego nie wolno wpuszczać ideologów gender/LGBT do szkół?! Zobaczcie film! To dziecko ma 8 lat!” – pisze na Twitterze małopolska kurator oświaty Barbara Nowak i dodaje: „Polskie sądy wzorem zachodnich zaczynają odbierać rodzicom prawa do decydowania o wychowaniu dzieci. Potrzebna jest mobilizacja polskich rodziców w obronie bezpieczeństwa dzieci!

Powtórzę. W tym wieku dzieci mają tak plastyczne mózgi, że można im wmówić wszystko i lepić w ich mózgach ideologię jak z plasteliny albo klocków lego.

Czas zatrzymać to szaleństwo i ochronić normlane dzieciństwo naszym dzieciom oraz zapewnić bezpieczne funkcjonowanie naszym rodzinom.

jp/twitter/swp
zdjęcie: tt

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę