Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Izrael > Dobrzy i źli Żydzi – dobry i zły policjant?

Dobrzy i źli Żydzi – dobry i zły policjant?

Mamy ostatnio pełen koncert różnorodności, można by powiedzieć, że mamy pełną paletę kolorów w polityce i nie tylko, chociaż na końcu i tak skończy się na polityce. Tak to niestety u nas wygląda.

Mamy nowego kandydata lub kandydatkę w wyborach na prezydenta RP, Roberta Biedronia. Nie bardzo bowiem wiadomo, czy miałby być pierwszą damą czy pierwszym damem, bo nie uchylili jeszcze tajemnicy alkowy, jak ta jego śmieszna relacja ze Śmieszkiem wygląda od kuchni i niech może już tak zostanie. Chyba większości społeczeństwa to najzwyczajniej nie interesuje.

Mamy konflikt na Bliskim Wschodzie, który najprawdopodobniej skończy się sankcjami lub wymazaniem Izraela z mapy świata.

Mamy wreszcie prywatną imprezę, która jest organizowana tak, jak gdyby była organizowana pod płaszczykiem państwa Izrael. Oto bowiem rosyjski oligarcha ponoć żydowskiego pochodzenia organizuje obchody wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Jerozolimie. Impreza jest prywatna więc zaprasza kogo chce … Oczywiście zaprasza Putin, ponieważ – w co chyba nikt nie wątpi – ma ów oligarcha tyle w Rosji do powiedzenia, na ile wierchuszka sterująca Putinem i jemu i Putinowi pozwoli.

Mają więc tam być przedstawiciele Niemiec, Rosji, Francji i innych państw, w sumie około 30 potwierdziło obecność. Większość z nich doprowadziła do zagłady Żydów, a teraz będą się prezentowali jako ich wybawcy – diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni.

Całość jednak zaczyna się coraz dziwniej zarysowywać w kategoriach ustawy 447. Dlaczego?

Rosja poprzez dezinformację zrobiła z papieża Piusa XII przyjaciela Hitlera. W służbach specjalnych FCB według generała Pacepy około 85% pracuje w dezinformacji. W Polsce działa tzw. prawicowa Konfederacja i inni pożyteczni idioci. Ustawa 447 jest szkodliwa dla Polski i innych krajów oczywiście, ale wygląda na to, że cały ten numer z tzw. żydowskimi roszczeniami zorganizowali Rosjanie w USA i próbują winą za to obciążyć właśnie USA, tak jak Niemcy próbowali wmówić światu, że obozy koncentracyjne były polskie, ponieważ obecnie mieszczą się na terytorium Polski. Nie pasuje Rosji fakt, że USA są – co by nie mówić – militarnym i gospodarczym numerem 1 na świecie, pomimo wielu sukcesów Chin, które chyba jednak powoli zaczynają się kończyć.

A dobrzy i źli Żydzi? Na prawdę w to wierzycie?

Są tylko ludzie wykorzystywani do dobrych i złych celów, są ludzie służący dobru i tacy, którzy oddali się na zatracenie. Tak jak Chrystus wziął na siebie winy za grzechy świata, tak niektórzy próbują wmawiać światu rolę Żydów jako narodu wybranego. Tak samo jak wszyscy inni są często Żydzi tylko przedmiotami w większej geopolitycznej rozgrywce. Oczywiście czasami też sami rozgrywają niektóre elementy naszej rzeczywistości, ale tylko niektóre. Teoria kozła ofiarnego, który bierze winę na siebie rysuje się tu w czyste postaci.

Po której stronie stanąć? A to zależy, kto ile zapłaci.

Zdjęcie: pxhere.com

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę