Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > Błaszczak: Trzaskowski na prezydenta? To nieudacznik

Błaszczak: Trzaskowski na prezydenta? To nieudacznik

Platforma Obywatelska zastanawia się, czy podmienić Małgorzatę Kidawę-Błońska na Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Sam zainteresowany z kolei jest gotowy, żeby wystartować.

W radiowej jedynce gościem programu był minister obrony Mariusz Błaszczak, który w tej sprawie powiedział:

  • Wiele sygnałów napływa, mówiących o tym, że PO chce zmienić kandydatkę, że Kidawa-Błońska i to widać w sondażach, rzeczywiście osiąga bardzo niskie notowania. No ale przypominam, Trzaskowski to prezydent miasta, które nie tak dawno miało gigantyczne kłopoty ze ściekami, zatruwało Wisłę, bo prezydent Trzaskowski nie potrafił sobie poradzić.

Podkreślił też:

  • To Wojsko Polskie, proszę bardzo, kolejny przykład tego jak WP uratowało sytuację, wyręczyło niejako Rafała Trzaskowskiego, poprzez postawienie mostu pontonowego i poprzez stworzenie rurociągu przesuwającego nieczystości z lewego na prawy brzeg, bo na prawym brzegu jest oczyszczalnia ścieków. No więc nieudacznik

Może też warto przypomnieć przy tej okazji o już słynnej akcji monterskiej Trzaskowskiego z czasu jego kampanii na prezydenta Warszawy. Wtedy przyklejał taśmą bezbarwną szybę w drzwiach. No jakby tak zaczął w Polsce i Polakom i bezpieczeństwu Polski takie prowizorki robić, to nawet targowica nie była by potrzebna, żeby zrujnować nasz kraj.

Czy jednak ewentualna podmiana za Kidawę-Błońską zdoła zapobiec zatopieniu platformy? Czas pokaże.

jp/polskie radio/swp
Zdjęcie: yt/polskie radio

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę