Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Gadżety > Karty do gry z własnym nadrukiem, czyli pomysł na niebanalny prezent

Karty do gry z własnym nadrukiem, czyli pomysł na niebanalny prezent

Powodów do świętowania i imprezowania nigdy zbyt wiele, ale czasami zwyczajnie brakuje nam już pomysłów na kolejny prezent czy choćby mały drobiazg, jaki możemy komuś podarować z jakiejś okazji. W branży prezentów i upominków działa coraz więcej firm, które oferują różne gadżety i prześcigają się w oryginalnych pomysłach na obdarowywanie. Minęły już czasy, kiedy wśród głównych prezentów przewijały się oklepane krawaty, koszule, alkohol lub kubki z wymyślnymi sentencjami czy t-shirty z żartobliwymi hasłami. Coraz częściej jednak można spotkać się z tzw. upominkami spersonalizowanymi, czyli dedykowanymi dla konkretnej osoby. Podstawową i najpopularniejszą formą „osobistego” prezentu jest fotografia, którą z pomocą różnorakich dostępnych technologii, można z powodzeniem nanosić na wiele materiałów – począwszy od papieru czy tekstyliów, aż po ceramikę oraz przedmioty z drewna. Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent spersonalizowany, jaki można znaleźć dzisiaj na rynku, są karty do gry w własnym nadrukiem.

Gra w karty to nieustannie doskonała okazja do miłego spędzenia czasu w gronie rodziny czy znajomych. Karty są też wyśmienitą formą aktywności intelektualnej i zabawy podczas podróży oraz podczas wyjazdów wakacyjnych czy firmowych imprez integracyjnych. Jedną z popularniejszych gier karcianych, wymagającą strategicznego i analitycznego myślenia, wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz ciągłej emocjonalnej batalii – jest poker. W ostatnim czasie, niezrozumienie idei tej gry, a także stereotypowa, niechlubna sława, doprowadziły do błędnego zakwalifikowania jej do grupy twardych aktywności hazardowych i w konsekwencji do zniknięcia pokera ze świata online. Na szczęście wszyscy amatorzy i pasjonaci pokera, w dalszym ciągu mogą rywalizować w tradycyjnym wydaniu tej gry, czyli z wykorzystaniem 52-elementowej talii papierowych kart. Spersonalizowana talia kart z własnym nadrukiem może być świetnym i niebanalnym pomysłem na drobny upominek. Jedną z ciekawszych propozycji stworzenia własnej, zindywidualizowanej talii kart do gry. Po wejściu na stronę, producent tego fajnego fotoprezentu, sprawnie przekieruje nas do specjalnego edytora, gdzie będziemy mogli dać upust swojej fantazji, wyobraźni i stworzyć własny projekt kompletnej, 55-częściowej talii kart z nadrukiem. Karty będą mogły służyć nie tylko grze w pokera, ale również wszystkim pozostałym grom karcianym. Oprócz wyboru konkretnych zdjęć z własnego albumu, mamy możliwość dodatkowego okraszenia każdej karty jakimś graficznym ozdobnikiem (baza fotojoker.pl oferuje np. gotowe serduszka, kwiatki itp.), a także dowolnym tekstem, jaki zostanie wkomponowany w grafikę karty. Przez cały czas tworzenia projektu, widzimy go na podglądzie, poza tym edytor pomoże nam w ocenie jakości zaimportowanych fotografii. To, jakie będą karty, zależy tylko od naszej wyobraźni. Na kartach można umieścić zdjęcia osób – w wydaniu portretowym, podczas jakieś aktywności bądź bawiących się w gronie znajomych. Równie dobrze można skupić się również na krajobrazach czy fotograficznych pamiątkach z różnych wakacyjnych wyjazdów.

Tworzenie projektów kart, jest też fajną okazją do ułożenia własnej hierarchii czy klasyfikacji wydarzeń lub postaci – poprzez ustalenie, obok poszczególnych grafik, dowolnych wartości kart – od dwójki, aż do asa i jokera. Można też wyróżnić jakąś osobę albo okazać uczucie, umieszczając ją w grupie kart w kolorze kier (czerwone serduszko). Karty do gry z własnym nadrukiem to doskonały prezent dla każdego!

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę