Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Homoseksualizm > Apel do Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego

Apel do Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego

Ideolodzy i aktywiści ruchu LGBT pokazują swoje prawdziwe oblicze – agresji, wandalizmu i profanacji. Dlatego zawiadomiliśmy prokuraturę i apelujemy do władz Warszawy o wycofanie się z realizacji ich roszczeń zawartych w „Deklaracji LGBT+”.

W związku z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie, a także pomników będących symbolami narodowymi, Centrum Życia i Rodziny uruchomiło petycję do władz stolicy. Fundacja domaga się w niej wycofania podpisu prezydenta Rafała Trzaskowskiego spod ideologicznej „Deklaracji LGBT+”.

Aktu agresji wobec symboli religijnych i narodowych dopuścili się aktywiści ruchu LGBT, którzy przyznają, że ich akcja to „szturm” i „atak”. Lewicowi działacze rozwiesili na kilku pomnikach także niewielkie plakaty ze swoją narracją. Co ciekawe, znalazło się na nich miejsce na wulgarną obelgę. Z kontekstu jasno wynika, że jest ona skierowana pod adresem katolików, patriotów i wszystkich Polaków, którzy nie akceptują promowania ideologii LGBT.

Zachowanie „tęczowych aktywistów” spotkało się ze zdecydowaną reakcją Centrum Życia i Rodziny, które wystosowało apel do władz Warszawy. W petycji, którą można podpisać pod adresem www.doschomoagresji.pl, domagają się wycofania podpisu Rafała Trzaskowskiego spod „Deklaracji LGBT+”. Autorzy petycji podkreślają, że agresywna aktywność lewicowych aktywistów wynika m.in. z dużego wsparcia, które udzielają im władze miasta. Jednym z jego przejawów jest właśnie podpis prezydenta Rafała Trzaskowskiego pod „Deklaracją LGBT+”.

„Czy Warszawa jest miastem, w którym aktywiści LGBT czują się bezkarni? Tak, ponieważ mają oficjalne wsparcie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który ponad rok temu sygnował „Deklarację LGBT+”. Mając za plecami taką deklarację, homoaktywiści mają przyzwolenie na agresję, akty wandalizmu i profanacji. A uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny nazywani są hipokrytami” – czytamy w petycji na stronie www.doschomoagresji.pl.

Centrum Życia i Rodziny domaga się jednoznacznego odcięcia się władz Warszawy od homoagresji ze strony aktywistów LGBT, a także wycofania wsparcia prezydenta Rafała Trzaskowskiego dla tych środowisk. „Zażądajmy od prezydenta Rafała Trzaskowskiego, aby w obliczu takich aktów mających miejsce na ulicach stolicy, wycofał swój podpis spod „Deklaracji LGBT+” – napisano w petycji.

Jak podkreśla Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny, aktywiści LGBT mając wsparcie ze strony warszawskiego Ratusza, czują się bezkarni i są zdolni do niszczenia najważniejszych dla Polaków symboli religijnych i narodowych. – To są współcześni rewolucjoniści, którzy realizują swoją ideologię m.in. za pomocą radykalnych metod. To nie pierwszy przykład „homoagresji” w ostatnim czasie. Za taką można przecież uznać profanację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej czy profanacje procesji Bożego Ciała, które miały miejsce w zeszłym roku – podkreśla Ozdoba.

Dodaje, że tego typu agresywne zaczepki wymagają zdecydowanej reakcji nas wszystkich, ponieważ bez niej lewicowi aktywiści będą robić kolejne kroki naprzód. Prezes Centrum Życia i Rodziny wskazuje również na to, że konieczne jest doprowadzenie do sytuacji, aby prezydent Warszawy wycofał się publicznie ze wspierania radykalnych środowisk LGBT, aby te nie czuły się bezkarne. – Doskonałą szansą na to jest wycofanie swojego podpisu spod „Deklaracji LGBT+. Jestem przekonany, że duża presja społeczna i Państwa podpisy pod apelem mogą sprawić, że Rafał Trzaskowski będzie musiał ustąpić i wycofać się z poparcia radykalnych aktywistów LGBT – dodaje.

Apel do władz miasta Warszawy można podpisać na stronie www.doschomoagresji.pl. Petycja została przygotowana przez Centrum Życia i Rodziny, które zapowiedziało także podjęcie kroków prawnych związanych z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie.

Apel do Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego

Prezydent m. st. Warszawy
Rafał Trzaskowski

Szanowny Panie Prezydencie!

W ostatnich tygodniach na ulicach Warszawy aktywiści ruchów LGBT dopuścili się karygodnych aktów przemocy i wandalizmu.

Myślę tu o:

  • pobiciu osoby, która prezentowała poglądy sprzeczne z ich roszczeniami oraz zniszczeniu plandeki samochodu, na której znajdowały się te treści;
  • profanacji pomnika Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża;
  • znieważeniu pomnika symbolu miasta – syreny;
  • znieważeniu pomników ważnych postaci w dziejach narodu: Mikołaja Kopernika i Józefa Piłsudskiego.

Wszystko to działo się w imię „otwartej wojny przeciw dyskryminacji”. To jednak nie może być usprawiedliwieniem dla agresji wobec poglądów i obrażania uczuć religijnych tysięcy warszawiaków!

W Stanach Zjednoczonych pod płaszczykiem walki o równość dochodzi dziś do niszczenia pomników bohaterów narodowych. Nie chcę, aby doszło do tego w Polsce!

Dlatego apeluję, aby w sposób jednoznaczny odwołał Pan swoje wsparcie dla ruchu, który dąży do osiągnięcia swoich celów społecznych i politycznych poprzez agresję, wandalizm i profanację.

Stanowczo żądam, by wycofał Pan swój podpis spod „Deklaracji LGBT+”!

Ten dokument daje tym środowiskom poczucie bezkarności swoich działań w stolicy. Mając takie deklaratywne wsparcie od najwyższych władz miasta, pozwalają sobie na przekraczanie prawa i obrażanie tysięcy Polaków.

Chcę, aby Warszawa była bezpiecznym miastem dla wszystkich, zwłaszcza dla rodzin, miastem, w którym można wyrażać swoje poglądy nie bojąc się o własne życie i zdrowie, miastem, w którym będzie szanowana historia i wiara Polaków.

Dlatego w tym momencie żądam od Pana stanowczej reakcji i odcięcia się od ruchu LGBT, jego roszczeń i agresywnych działań!

Proszę o wycofanie podpisu spod „Deklaracji LGBT” i zobowiązanie zaprzestania jakiegokolwiek wsparcia dla tych środowisk!

PODPISZ APEL!

Źródło: czir.org
Zdjęcie: czir.org

Podobne

W górę