Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > LGBT > 666 ławek LGBT w Warszawie – tyle zamówił Trzaskowski. Czy to już satanizm?

666 ławek LGBT w Warszawie – tyle zamówił Trzaskowski. Czy to już satanizm?

W Kielcach ławki LGBT reklamował Robert Biedroń na swoim profilu na Facebooku. Mają one jednak 6 kolorów tęczy zamiast 7. Brakuje bieli, a więc symbolu czystości.

Czy to właśnie było zamiarem autora pomysłu postawienia takich ławek w Warszawie? A jest nim Robert Buciak, działacz stołecznego Zielonego Mazowsza. Co więcej ilość ławek zastanawia, ponieważ ma ich być 666, co w symbolice jest liczną satanistyczną. Sam Buciak nie chce ujawnić, dlaczego akurat jest to cyfra 666, aczkolwiek znaczenie symboliczne jest dość oczywiste, a więc zbrukanie czystości człowieka, aby zawładnęły nim demony.

Czy to oznacza, że Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, człowiek wykształcony i członek półtajnej loży Bilderberg, wspiera działania satanistyczne w Warszawie? Osobiście uważam, że jako kandydat Koalicji Obywatelskiej powinien zająć w tej sprawie stanowisko i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego akurat zaaprobował projekt budzący duże wątpliwości, który może być i jest kojarzony z sektami i satanizmem?

Każda taka ławka ma kosztować 3 tys. złotych, co razem ma kosztować budżet Warszawy około 2 mln złotych.

Trzaskowski przyciśnięty pytaniami do muru przez dziennikarzy już oficjalnie przyznaje się do tego, że jest za pełną legalizacją związków partnerskich oraz adoptowaniem dzieci przez takie pary, choć za każdym razem wije się jak wąż, kiedy o tym mówi. Takie działania prowadzą wprost do znęcania się nad dziećmi oraz częstego wykorzystywania seksualnego przez osoby dorosłe przebywające w takich związkach, na co wskazuje bardzo wiele przykładów z Zachodu oraz prowadzone tam badania analityczne i sondażowe.

Czy taki jest prawdziwy program wyborczy Rafała Trzaskowskiego?

Robert Biedroń nie zajechał daleko jako kandydat na prezydenta promując takie ławki i związaną z tym ideologię. Ciekawe jak daleko zajdzie na tym Rafał Trzaskowski?

jp/radiokolor.pl/swp
zdjęcie: yt/telewizja republika/pixabay.com/fb/robert biedroń

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę