Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > Jak zrobić Tuskowi tłum w Gdańsku – czyli photoshop (archiwum)

Jak zrobić Tuskowi tłum w Gdańsku – czyli photoshop (archiwum)

Znane jest powiedzenie Stalina, że nieważne, kto głosuje, a kto liczy głosy. Współcześnie można by to sparafrazować i napisać, że nieważne, ilu jest uczestników manifestacji KE POKO, ważne kto przerabia zdjęcia w photoshopie.

Nie pierwszy raz tzw. opozycja majstruje więc przy photoshopie lub innym programie graficznym przy okazji „zapewnienia frekwencji” na różnych swoich i nie swoich wiecach. Jeszcze  10 lat temu wszystko dałoby się ukryć i słowa Goebbelsa: „kłamać, kłamać, aż uwierzą” zrobiłyby swoje. Ale dzisiaj, kiedy mamy media społecznościowe i internet, takie zabiegi robią się po prostu groteskowe. Internauci w ciągu nawet godziny są w stanie rozpracować szwindel. Na takie ataki są już opracowane techniki obronne.

Tak stało się i tym razem. Internauci nie zawiedli.

Jak można się dowiedzieć z portalu tysol.pl, w Gdańsku ukazała się zapowiedź wiecu. To nawet nie sam wiec, ale jego zapowiedź. Jak pokazują zdjęcia umieszczone na portalu, ktoś majstrował przy programie graficznym w tym celu, zaby nastąpiło rozmnożenie manifestujących.

Chrystus dokonał wprawdzie cudownego rozmnożenia chleba i ryb, ale prusacka opozycja jest zdecydowanie daleka od umiejętności działania cudów. Co najwyżej mogą zabrać albo okraść. Taka to już ta „opozycja”!

Zdjęcia: Tysol.pl, Youtube, zrzuty ekranów
Źródło: Tysol.pl

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę