Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Epidemia > Zalecenia Covid w Kanadzie – seks jak w domach publicznych w niemieckich obozach koncentracyjnych

Zalecenia Covid w Kanadzie – seks jak w domach publicznych w niemieckich obozach koncentracyjnych

Jak informuje lewicowa amerykańska stacja telewizyjna CNN na swoich stronach poświęconych zdrowiu (w artykule „Seks podczas pandemii może być skomplikowany, mówi główny lekarz kanadyjski, i najlepiej jest pominąć całowanie i być może założyć maskę, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid-19) »dr Theresa Tam, dyrektor ds. Zdrowia Publicznego w Kanadzie, wydała w środę publiczne oświadczenie na temat zachowania bezpieczeństwa przed wirusem podczas angażowania się w czynności seksualne«.

Zdaniem Theresy Tam, dyrektorki ds. Zdrowia Publicznego w Kanadzie w czasie przygodnych kontaktów seksualnych należy „unikanie kontaktu twarzą w twarz lub bliskości”, osoby kopulujące powinny w trakcie przygodnego seksu używać „maski zakrywającej nos i usta” i unikać całowania.

Zdaniem naczelnej lekarki kanady „obecne dowody wskazują, że istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo zarażenia się nowym koronawirusem poprzez nasienie lub wydzieliny pochwowe”. Śmiertelnie ryzykowne jest za to przytulanie twarz w twarz i całowanie.

To samo radził Departament Zdrowia Nowego Jorku (jak można się dowiedzieć z artykułu CNN „Maski na twarz czynią seks bezpieczniejszym w czasach Covid-19, radzi Departament Zdrowia Nowego Jorku”).

Z artykułu można się dowiedzieć, że „naukowcy odkryli koronawirusa w kale i męskim nasieniu, nawet po tym, jak mężczyźni zaczęli zdrowieć po Covid-19. Oznacza to, że istnieje możliwość przeniesienia wirusa drogą płciową, ale nie wiadomo wystarczająco dużo, a niektórzy naukowcy uważają, że jest to mało prawdopodobne”.

Czytelnicy tekstu z CNN dowiedzą się, że „ponieważ Covid-19 może rozprzestrzeniać się poprzez ślinę i oddychanie, agencja sugeruje, że podczas seksu ludzie mogą chcieć nosić zakrycie twarzy lub maskę”.

„Zrób to trochę perwersyjne” głoszą wytyczne Departamentu Zdrowia Nowego Jorku. „Bądź kreatywny z pozycjami seksualnymi i barierami fizycznymi, takimi jak ściany, które pozwalają na kontakt seksualny, jednocześnie uniemożliwiając bliski kontakt twarzą w twarz”. Wytyczne sugerują, że ludzie mogą się nawet razem masturbować i utrzymywać fizyczną odległość.

Dla niezorientowanych chodzi o to, by w seksie stosować otwory w ściance tak, by stykał się tylko penis z odbytem lub pochwą, a reszta ciała była oddzielona od przygodnego wespół kopulanta. Kwestia Covid w kale ma zaś szczególne znaczenie dla gejów skazanych (z braku pochwy) na seks analny i lizanie odbytu.

Wytyczne przewidują, by orgie seksualne organizować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych. W artykule CNN można przeczytać, że „jeśli ktoś pragnie »znaleźć tłum« do seksu, niech wybierz większe, bardziej otwarte i dobrze wentylowane przestrzenie, zakryj twarz i przynieś środek dezynfekujący do rąk”.

Według CNN „San Francisco radzi ludziom, aby ograniczyli seks do »głównego partnera (-ów) lub stałych bywalców, z którymi mieszkasz i / lub uprawiasz seks«.

Autor: Jan Bodakowski

Zdjęcie: yt/siliesia flesz tvs/lukas wuhoo/pixabay.com

Podobne

W górę