Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Film > (WIDEO ZWIASTUN) Vega zatrzymał się 10 lat temu – jest oficjalny zwiastun filmu „Polityka”

(WIDEO ZWIASTUN) Vega zatrzymał się 10 lat temu – jest oficjalny zwiastun filmu „Polityka”

Niektórzy mówią, że nowy film Vegi to przeróbka „Ucha prezesa” albo przypomina Kabaret Skeczów Męczących. Redaktor Janecki na przykład określa ten film bardziej jako głupkowaty paździerz i wcale nie śmieszny.

Ja, tak jak już pisałem w moich poprzednich tekstach, zauważam niestety brak rozwoju albo u Vegi albo u autora/autorów i pomysłodawców scenariusza, ponieważ film jest wyprodukowany raczej dla przeciętnej inteligencji UB-eka i jego kolegów. Kolejną grupą docelową może być ta grupa odbiorców, która od czasów katastrofy smoleńskiej siedzi twardo w fotelach przed telewizorami z włączonymi programami TVN. To ta grupa, do której jeszcze nie dotarło, że samolot przy zderzeniu z ziemią nie rozpada się na około 60 000 kawałków. Innymi słowy opozycja cały czas betonuje swój elektorat i stwarza im życie w jakimś kompletnym czerwono-tęczowym matriksie, ze swastyką gdzieś tam ukrytą pod koszulą, żeby przypadkiem nie wydało się skąd płynie kasa.

Vega zatrzymał się jakieś 10 lat temu. Wtedy takie filmy śmieszyły, dodawały nieco sensacji. Dzisiaj natomiast to nawet nie jest poważny film, a może raczej pewna próba zrobienia czegoś na wzór fabularyzowanego kabaretu.

Nadal uważam, że ten film to kolejny element cementowania głupkowatego elektoratu tzw. totalnej opozycji, a tzw. elity owej opozycji będą podtrzymywały chóralne wywody na temat gry aktorskiej, scenariusza no i może ludowej muzyki, mającej świadczyć, że jednak PIS to moherowe wieśniaki i ich muzyka to disco polo.

Film dobry dla widzów takich przebojów jak Psy, Służby specjalne itp., ale w porównaniu do tamtych produkcji to niestety wygląda bardziej jak odgrzewany kotlet i absolutnie niczym nie zaskakuje.

Brawo Vega, ale zastanawiam się, czy jednak ktoś z PISu Cię nie przepłacił.
Przyznaj się 😉

Zdjęcie: Youtube/Patryk Vega

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę