Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dziecko > Sienkiewicz, rasizm i LGBT? Czy ideolodzy gender przestaną lubić Tamarę Gonzalez Perea?

Sienkiewicz, rasizm i LGBT? Czy ideolodzy gender przestaną lubić Tamarę Gonzalez Perea?

Prezenterka telewizyjna i celebrytka Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl w rozmowie z portalem Plejada skrytykowała słynną powieść Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy” i określiła ją jako rasistowską.

Powiedziała:

  • Absolutnie nie uważam, że „W pustyni i w puszczy” jest w całości rasistowską książką, ale jestem zdania, że promuje wiele postaw, na które dzisiaj nie powinno być już przyzwolenia

Stwierdziła też:

  • Dzieci, które nie mają jeszcze przecież ani obycia w świecie, ani dystansu do tego co czytają, nie powinny nasiąkać w tak młodym wieku wykrzywionym obrazem innych kultur. Inaczej tę książkę odbiera dorosły, gdy ma już wykształcony światopogląd, a inaczej dziecko, które ma 11 lat i nie ma pewnych filtrów.

Ano właśnie. Warto zwrócić uwagę na to, co proponują propagatorzy LGBT, ideologii gender i seksualizacji dzieci już od przedszkola? Do ich sztandarowych pokazów należy czytanie dzieciom przez tzw. drag queen, czyli czyli mężczyzn przebranych za kobiety z określonym rodzajem imidżu i makijażu. Oni potrzebują publiczności i show.

Zgodnie ze słowami znanej prezenterki i celebrytki nie mogą i nie powinni oni czytać dzieciom, ponieważ będzie to kształtowało w nich postawy rasistowskie. Dzieci są za małe, że robić im taką wodę z mózgu.

Brawo Tamara. Pomogłaś nam w uzasadnieniu, dlaczego gender, LGBT i inne ideologie należy trzymać z dala od dzieci.

Nie ma to, jak pokonanie przeciwnika jego własną bronią.

jp/plejada.pl/swp
Zdjęcie: tamara gonzalez perea/drag queen czyta bajki w przedszkolu/yt/ plejada/action news

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę