Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > IT > Rozwiązania cyfrowe w hotelu

Rozwiązania cyfrowe w hotelu

Nowoczesne technologie śmiało wkroczyły do obiektów hotelowych i stają się ich coraz ważniejszym wsparciem w obsłudze klienta. Niektóre z tych rozwiązań, jak na przykład multimedialny system TV webOS ILumioApp, doskonale sprawdzają się zarówno w dostarczaniu rozrywki, jak i w nawiązywaniu relacji z klientami.

Coraz więcej renomowanych producentów dostarcza rozwiązania dedykowane hotelom, oparte na innowacyjnych technologiach, które łączą w sobie zdobycze najnowszej elektroniki, cyfrowych narzędzi i marketingu. Przykładem takiego rozwiązania jest TV webOS ILumioApp. Warto przyjrzeć mu się bliżej.

Cyfrowe narzędzie nie tylko do rozrywki

TV webOS ILumioApp jest rozwiązaniem, którego podstawowa funkcja to multimedialne centrum rozrywki dla gości. W rzeczywistości jednak możliwości tego systemu są o wiele większe. TV webOS nie ogranicza się zatem jedynie do dostarczania kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości (przez przewód koncentryczny lub Wi-Fi) i treści multimedialnych z internetu. To narzędzie umożliwia łatwe budowanie relacji z gościem od początku jego wizyty w hotelu. W pokoju czeka na klienta ekran startowy na telewizorze ze spersonalizowanym powitaniem. Już wtedy gość może poczuć się wyjątkowo. Ponadto klient otrzymuje komunikaty na temat oferty hotelu, promocji, wydarzeń w okolicy itp. Tego rodzaju systemu pozwalają wprowadzić komunikację z klientem na zupełnie nowy poziom.

Nowoczesna technologia wspiera nowoczesny hotel

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie nowoczesnego hotelu bez innowacyjnych, cyfrowych systemów, jak wspomniany wcześniej TV webOS ILumioApp. Takie narzędzia pozwalają być bliżej gości i towarzyszyć im niemal na każdym kroku (np. ekrany z informacjami w różnych miejscach hotelu, komunikaty wyświetlane na urządzeniach mobilnych klientów itd.). Na przykład TV webOS IlumioApp pozwala monitorować aktywność gości i w ten sposób poznawać ich zainteresowania, oczekiwania. W rezultacie można personalizować przekaz marketingowy pod konkretnego klienta i sprawić, że działania reklamowe staną się naprawdę skuteczne. Dowiedź się więcej o systemie webOS z strony http://ilumioapp.pl/ilumio-tv-webOS/

Oczywiście użycie cyfrowych technologii wykracza daleko poza marketing czy dostarczanie rozrywki klientowi. Przede wszystkim takie narzędzia podnoszą jakość obsługi, ułatwiają załatwianie formalności (np. zameldowanie i wymeldowanie), a także umożliwiają efektywniejsze zarządzanie hotelem. Oczywiście każdy z takich obiektów jest inny i inna jest jego specyfika, dlatego nowoczesne narzędzie cyfrowe powinno zostać dostosowane ściśle do potrzeb konkretnego hotelu.

 

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę