Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Kiedy opłaca się kupić a kiedy wynająć podnośnik nożycowy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla twojej firmy?

Kiedy opłaca się kupić a kiedy wynająć podnośnik nożycowy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla twojej firmy?

W bardzo wielu zakładach pracy muszą pojawić się takie elementy wyposażenia i maszyny jak różnego rodzaju podnośniki. Za pomocą podnośników jedno lub wielonożycowych, na spore wysokości można podnosić przedmioty dużego kalibru, lub też ciężkie elementy. Kiedy opłaca się kupić a kiedy wynająć podnośnik?

Podnośnik nożycowy
Jeden z najczęściej wykorzystywanych podnośników to klasyczny podnośnik nożycowy. Znajdzie on swoje zastosowanie w miejscach takich jak na przykład warsztat mechanika samochodowego, firma logistyczna i transportowa, firma oferująca przestrzenie magazynowe, hala produkcyjna, plac budowy. Wszędzie tam dobrej jakości bezpieczne podnośnik nożycowy usprawni pracę ludzi i pomoże im bezpiecznie wykonywać zadania zawodowe. Dzięki temu ludzie będą mogli transportować na odpowiednie wysokości różnego rodzaju materiały, bez konieczności specjalnego ich zabezpieczenia. Na wygodnej i szerokiej platformie podnośnika można bowiem położyć różne rzeczy. Podnośnik nożycowy wynajem to często poszukiwana oferta. Czy ta opcja jest bardziej opłacalna od zakupu?

Podnośnik nożycowy budowlany wynajem
Jak w przypadku każdego sprzętu, cena podnośników nożycowych również mocno się między sobą różnią. Podnośnik można kupić już nawet za kilka tysięcy złotych, jednak naprawdę profesjonalne i wytrzymałe maszyny tego typu kosztują nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy. Do użytku domowego, wystarczy kupić tani podnośnik. Jeżeli jednak ma być to inwestycja na przykład dla firmy z branży budowlanej, trzeba celować w sprzęt z wyższej półki cenowej. Dla dopiero raczkujących firm często bardziej opłacalną opcją jest zatem wynajem. Podnośnik nożycowy zamówiony na konkretny termin, to zdecydowanie mniejszy koszt niż zakup. Wynajem umożliwia też skorzystanie z podnośnika praktycznie z dnia na dzień. Zakup to natomiast nawet kilka lub kilkanaście tygodni oczekiwania, szczególnie jeżeli nie wybiera się modelu z katalogu, a opcję szytą na miarę. Podsumowując, wynajem to dobre rozwiązanie dla wielu firm.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę