Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Cenzura w mediach > Hejt na dziennikarkę TVP, bo … ma biust, jest atrakcyjna, inteligentna i … zrezygnowała z pracy w TVN

Hejt na dziennikarkę TVP, bo … ma biust, jest atrakcyjna, inteligentna i … zrezygnowała z pracy w TVN

Karolina Pajączkowska to dziennikarka TVP Info. Jak się okazuje przyczyną dość ostrego i zmasowanego hejtu na nią może być fakt, że opuściła szeregi prywatnej telewizji TVN i przeszła do telewizji publicznej.

Jak nie trudno zauważyć dziennikarka jest także atrakcyjną kobietą, co jest w bezpardonowy sposób wykorzystywane przez atakujących ją. Umieszczają oni w sieci zdjęcia, do których komentarze są co najmniej niewybredne, jak na przykład:

  • „Takie cuda na TVP info. Słupki pójdą w górę”
  • „Jeśli inteligencją dorówna swojej urodzie, to nic tylko się cieszyć”
  • „Jest dobra w tym co robi. Żeby nie było, mam na myśli dziennikarstwo”
  • „Widzę że porządnie zainwestowali te 2 miliardy. Naprawdę szanuje”
  • „Przy takich kadrach żeby to się drugim unieważnieniem małżeństwa nie skończyło” – tu był przytyk do niedawno głośnego śluby prezesa TVP Jacka Kurskiego i jego unieważnienia małżeństwa.

Do tych i innych „zaczepek intelektualnych” odniosła się sama zainteresowana. Pajączkowska na swoim koncie na Instagramie napisała:

  • Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem ? Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna ? Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie ?￰゚マᄏ❌❌ #seksizmstop #jestemkobietą 
    #mamprawożyćjakchcę

No i jak, nie łyso wam „intelektualni i taktowni” połykacze TVN-u?
Pani Karolina pozamiatała po prostu 😉

jp/intstagram/internet/swp
zdjęcie: yt/tvp info

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę