Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Bezpieczeństwo > Covid-19 – szczepionkowy holokaust Billa Gatesa i powrót do społeczeństwa kastowego

Covid-19 – szczepionkowy holokaust Billa Gatesa i powrót do społeczeństwa kastowego

Bill Gates oficjalnie zapowiedział, że dzięki nowoczesnym szczepieniom możliwe będzie mordowanie, zbędnej w jego mniemaniu, ilości ludzi na planecie. Dziś miliarder w ogromnym pośpiechu tworzy fabryki, w których produkuje się szczepionki na Covid-19.

Firmy farmaceutyczne zwalniane są z wszelkiej odpowiedzialności za efekty uboczne, a lekarze alarmują, że te szczepionki są bardzo groźne i mieszczą się w planie depopulacji ludzkości ogłoszonym przez miliardera.

Czy wprowadzenie stanu pandemii przez WHO to tylko pretekst do produkcji szczepionek? A może chodzi o segregację ludzkości i zarządzanie nią przez „etykietkowanie” ludzi jako „toksycznych” oraz izolacje społeczne?

Ile jest prawdy w doniesieniach o depopulacji, elektronicznych certyfikatach mających pokazywać kto jest zdrowy i dostał szczepionkę, a kto ma zostać odizolowany? Jak to możliwe, że pandemia może przyczynić się do powrotu do systemu kast społecznych?

Czy tylko bogaci mogą korzystać ze służby zdrowia?

W obecnych czasach ciężko jest dostać się do lekarza pierwszego kontaktu. Przychodnie nie chcą przyjmować pacjentów, bo wszyscy boją się koronawirusa. Tu jednak należy zaznaczyć, że lekarze choć boją się przyjmować pacjentów na NFZ, to nie mają najmniejszych skrupułów by przyjmować ludzi prywatnie! Nawet w swoich prywatnych domach.

Dlaczego tylko prywatnie można dostać się do lekarza pierwszego kontaktu, skoro wszyscy płacimy podatki na NFZ? Czy ta polityka ma prowadzić do tego, by tylko ludzie bogaci mieli zapewnioną opiekę medyczną? Kto będzie leczył biednych?

Zadziwia też, że mimo ogłoszonej pandemii, gdzie teoretycznie wszyscy jesteśmy narażeni na kontakt ze śmiercionośnym patogenem, przychodnie wciąż wypełniają obowiązek wykonywania szczepień! Nie można się leczyć, ani badać, bo jest pandemia, ale szczepić się można? Czy jednak bezpieczne jest szczepić dzieci w obliczu pandemii?

Coś tu chyba jest nie tak… O co chodzi z tymi szczepionkami i czemu Bill Gates dokłada wszelkich starań, żeby nas wszystkich zaszczepić w bardzo krótkim czasie? Należy tu dodać, że miliarder, który finansuje z takim pośpiechem produkcję szczepionek na Covid-19 w swoich nowych fabrykach, sam przyznał, że szczepionki będą stosowane jako profilaktyka i mogą nie być skuteczne.

Gates oficjalnie zapowiedział holokaust szczepionkowy – lekarze ostrzegają przed szczepieniami na Covid-19

W moim ostatnim artykule na temat szczepień na Covid-19 (link) można przeczytać wypowiedź dr Carrie Madej, która mówi o tym, że z powodu pośpiechu brak jest badań i testów, a producenci zwalniani są z wszelkiej odpowiedzialności i nawet oni nie wiedzą jak groźne mogą być te szczepionki. Dr Carrie Madej opisała ponadto szczepionki jako rakotwórczą i groźną broń biologiczną z genomami zwierząt, które zmieniają DNA człowieka.

To jednak nie koniec rewelacji w sprawie szczepień na Covid-19 produkowanych z takim pospiechem przez Billa Gatesa i nie tylko. Kontrowersje budzi w tym obszarze wypowiedź Gatesa sprzed 10 lat, kiedy na konferencji TED2010 oficjalnie powiedział, że dzięki nowoczesnym szczepionkom, działaniom w sferze służby zdrowia oraz aborcjom, będzie można dokonać depopulacji ludzkości.

Na portalu eprudnik.pl, można przeczytać m.in.: „Bill Gates sześć lat temu zapowiedział wprost, że planuje największy holokaust w historii świata i nikt na sali wykładowej nawet się nie zająknął, że jego plan przewyższa zbrodniczą działalność wszystkich reżimów na tym świecie razem wziętych”.

Zmiana definicji pandemii przez WHO – wszyscy jesteśmy ZDROWYMI NOSICIELAMI wirusów!

Czy zatem wprowadzenie pandemii przez WHO faktycznie ma coś wspólnego z planem depopulacji ludzkości promowanym przez Bila Gatesa i jego cyfrowymi certyfikatami mającymi pokazywać, kto jest zdrowy, a kogo należy izolować? Bo zaznaczyć należy, że przed ogłoszeniem pandemii została zmieniona jej definicja.

Kiedyś za pandemię uważało się szybkie rozprzestrzenianie się wirusa, który jest groźny i przynosi bardzo dużą śmiertelność wśród ludzi w szybkim czasie. Dziś pandemią nazywamy po prostu rozprzestrzenianie się wirusa. Gdyby nie ta „drobna” zmiana w definicji, nie byłoby dzisiaj nawet mowy o żadnej pandemii!

Jak informuje włoski lekarz dr Roberto Petrella, wszyscy jesteśmy zdrowymi nosicielami wirusów, bo tak działa nasz organizm, a pozytywny test na koronawirusa jedynie wiąże się z przyczepieniem nam etykietki „szkodliwy”.

Również inni lekarze na całym świecie potwierdzają, że wszyscy ludzie to zdrowi nosiciele różnych wirusów. M.in. naukowcy na łamach czasopisma BioMed Central Biology potwierdzają, że „Niemal każdy człowiek ma w swoim ciele chorobotwórcze wirusy, które wcale nie muszą przyczyniać się do powstawania infekcji.”

Czyżby wyglądało na to, że pandemia została ogłoszona jedynie po to, by ktoś zarobił na szczepieniach? Dr Roberto Petrella, który znany jest w ogóle jako przeciwnik szczepień, uważa, że wirus atakuje podłoże odpornościowe, które jest osłabione przez poprzednie szczepienia. Czyli koło się zamyka.

Jego zdaniem szczepionki na Covid-19 są gorsze od innych, bo mieszczą się w planie wyludnienia 80% populacji. Zaznacza też, że nie warto robić testów, bo sami producenci przyznają, że nie są one w stanie jednoznacznie potwierdzić czy pacjent jest chory.

Segregacja ludzi – cyfrowe certyfikaty Gatesa pokazujące kto dostał szczepionkę, a kogo należy izolować

Niektórzy przypisują doktorowi tworzenie teorii spiskowych, ponieważ jak poinformował opinię publiczną, nazwa Covid-19 oznacza „Certyfikat Identyfikacji Zaszczepienia Sztuczną Inteligencją”, a 19 oznacza rok, w którym został stworzony. COVID-19, to – jak relacjonuje – nie jest nazwa wirusa, ale „międzynarodowego planu kontroli i redukcji populacji, który został uruchomiony w 2020 roku”.

Choć to właśnie ta wypowiedź lekarza sprawiła, że media okrzyknęły go miłośnikiem teorii spiskowych, to przecież sam Gates 10 lat temu mówił o depopulacji ludzkości dzięki nowoczesnym szczepieniom. Kontrowersje wzbudza też inna wypowiedź miliardera odnośnie szczepień.

Mianowicie, po spotkaniu AMA (Ask Me Anything), które odbył z czytelnikami serwisu Reddit, Gates powiedział: „W końcu będziemy mieli cyfrowe certyfikaty, które pokażą, kto wyzdrowiał lub został niedawno przetestowany, lub – kiedy już powstanie szczepionka – kto ją otrzymał.”

Zdaniem lekarza Petrelli odmowa wykonania testu na wykrycie wirusa to jedyny możliwy sposób, by uniknąć szczepienia. Według doktora Petrelli dopiero po szczepieniu zaczniemy chorować i umierać.

Poruszony lekarz w jednym z filmów opowiedział też, że w niektórych Chińskich miastach ludzie bez szczepionek są dyskryminowani, nie mogą wejść do kina, zmuszani są do kwarantanny domowej, a we wszystkich firmach i mediach wszystko zostało już przygotowane pod masowe szczepienia, które mają doprowadzić do eksterminacji ludzkości.

Zresztą świat obiegły już filmy jak w drastyczny sposób władze chińskie przymusowo zamykały obywateli w domach za pomocą metalowych konstrukcji, spawania wejść do domów i pozbawiając obywateli nawet możliwości zrobienia zapasów prowiantu.

Szantaż? – Gates zapowiedział kiedy skończy się pandemia… Pod warunkiem, że wszyscy zostaniemy zaszczepieni!

Bill Gates zapowiedział też kiedy zakończy się pandemia. W bogatych krajach będzie to rok 2021, a w pozostałych 2022. Oczywiście pod warunkiem, że wszyscy zostaniemy zaszczepieni. Jednocześnie sam podważa swoje stanowisko w rozmowie z Bloombergiem z 13 sierpnia 2020, gdzie sam przyznał, że szczepionka na Covid-19 nie będzie idealna.

„- Cóż, szczepionka nie będzie idealna, jeżeli chodzi o efektywność przeciwko chorobie i przenoszeniu. Może nie mieć długotrwałego skutku i głównie używana będzie w bogatych krajach jako prowizoryczny środek zaradczy” – powiedział Gates.

Czy zatem zapowiedź przez Billa Gatesa końca pandemii w różnych zakątkach świata pod warunkiem, że wszyscy zostaniemy zaszczepieni, można już interpretować jako szantaż? A może jednak Światowa Organizacja Zdrowia WHO celowo zmieniła definicję pandemii, by ktoś zarobił na tych szczepieniach?

Tylko czy faktycznie chodzi tylko o zyski, skoro sam Gates mówił o depopulacji dzięki nowoczesnym szczepieniom, a lekarze w tak negatywny sposób wypowiadają się o szczepionkach na Covid-19 produkowanych w pośpiechu w fabrykach miliardera?

Więcej informacji na temat nowoczesnych szczepionek, rozpętaniu „pandemii” i fałszywych testach mających utwierdzić nas w przekonaniu, że wszyscy „chorujemy” bezobjawowo i należy nas izolować społecznie, znaleźć można w bezpłatnym e-booku „IGRZYSKA ŚMIERCI – ETAP II: FIKCYJNA PANDEMIA I RZĄDY MARIONETKOWE”

Pobierz bezpłatnie pełne opracowanie w pliku PDF

Zdjęcie: pixabay.com

Paulina Matysiak
Redaktor - wywiady, kultura, pisarka, felietonistka
http://www.strefawolnejprasy.pl

Podobne

W górę