Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > mafia > Ruszyło odkrywanie tajemnic, mrocznych stron i szwindli „nadzwyczajnej kasty”

Ruszyło odkrywanie tajemnic, mrocznych stron i szwindli „nadzwyczajnej kasty”

W TVP.info rozpoczęła się edycja nowej serii pt. „Kasta”. Celem programu jest prezentowanie nadużyć władzy sądowniczej w Polsce. Jak podaje portal „W każdym odcinku reporterzy przedstawią historie ludzi pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości i kontrowersyjne wyroki sądów.”

W dniu wczorajszym został wyemitowany pierwszy odcinek, w którym pokazano między innymi historię pani Barbary, która została wyrzucona z mężem i szóstką dzieci z własnego mieszkania w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak powiedział prowadzący Miłosz Kłeczek: „To jest program „Kasta”. Program o tym, jak ludzie, którzy powinni stać na straży prawa – a sami nazwali się „nadzwyczajną kastą” – w zwyczajny sposób i w majestacie prawa zniszczyli życie zwykłym ludziom.” Powiedział też, że program „nie powstał po to, aby atakować, tylko po to aby pomóc naprawiać naszą wspólną rzeczywistość, w której wiąż za dużo jest krzywdy i poczucia niesprawiedliwości.”

Materiał można obejrzeć na stronie TVP.info pod poniższym linkiem – zobacz

Źródło: TVP.info
Zdjęcie: TVP.info/zrzut ekranu

Podobne

W górę