Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Edukacja > MEN: 52% szkół nie przeprowadziło referendów, większość będzie pracowała

MEN: 52% szkół nie przeprowadziło referendów, większość będzie pracowała

MEN: w 52 proc. szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych nie przeprowadzono referendów strajkowych; większość placówek będzie pracowała bez problemów.

„Jesteśmy z Wami” – w MEN ruszył z kampanią informacyjną o egzaminach Tematem kampanii informacyjnej Ministerstwa Edukacji Narodowej „#Jesteśmy z Wami” są nadchodzące egzaminy oraz plany i marzenia młodych ludzi związane z ukończeniem szkoły. W ramach kampanii informacyjnej MEN powstał spot, który będzie emitowany na antenie Telewizji Polskiej, w internecie i w mediach społecznościowych do 8 kwietnia.

„Młodzi ludzie mają plany i marzenia. Zadbamy, by mogli je spełniać” – słyszymy w spocie, w którym występuje kilkoro uczniów przystępujących do egzaminów na koniec szkoły w tym roku. Nastolatkowie opowiadają o swoich planach na przyszłość. Celem akcji jest wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminów, a także w ich dążeniach do zrealizowania własnych pasji i marzeń. Kampania wskazuje również na bezpieczeństwo uczniów, ich rozwój i na jak najlepszy start w dorosłe życie jako na priorytety działań MEN. MEN informuje, ze oprócz kampanii w mediach pojawiać się będą publikacje m.in. przypominające o terminach egzaminów i o możliwościach dalszego kształcenia, jakie czekają na absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum. Terminy egzaminów zaplanowane są na: 10, 11 i 12 kwietnia – egzamin gimnazjalny, 15, 16 i 17 kwietnia – egzamin ósmoklasisty, a 6 maja mają rozpocząć się matury.

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, gospodarka, wiedza, technologie.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę