Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Kultura > Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo,

w imieniu swoim własnym, jak i całej redakcji, jest mi niezmiernie miło złożyć Państwu życzenia świąteczne.

Tak więc, przede wszystkim przyjmijcie Państwo życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności. Życzenia spędzenia tych Świąt w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół. Jako katolicy nie zapomnimy o jednym pustym nakryciu dla niespodziewanego gościa przy wigilijnym stole.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Państwu, że czytacie nasz serwis. Nasze grono się powiększa. Do dnia dzisiejszego odwiedziło nas ponad 22 000 czytelników, z czego ponad 5 000 to już czytelnicy odwiedzający nas stale, którzy również dzielą się z nami swoimi uwagami, proponują tematy, którymi powinniśmy się zająć, jak też dzielą się z nami swoją wiedzą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w trosce o Polskę, naszą kulturę i wzajemny szacunek do siebie nawzajem.

Dla tych wierzących, tych mniej wierzących oraz niewierzących przesyłamy życzenia zdrowych, pięknych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy
Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny oraz Zespół Redakcyjny

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, gospodarka, wiedza, technologie.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę