Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > W czyim interesie działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli? O co tym razem chodzi?

W czyim interesie działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli? O co tym razem chodzi?

Nie milkną echa po publikacji zdjęcia z polskim ambasadorem w Belgii, jakie zamieściła wczoraj prezes fundacji Otwarty Dialog – Ludmiła Kozłowska, na swoim twitterze. Ambasador Polski, Pan Artur Orzechowski, który był gościem świątecznego spotkania zorganizowanego przez Dom Polski Wschodniej został uchwycony przez „przypadkowego” fotografa razem z osobą objętą zakazem wjazdu do Polski i UE.

Polska Ambasada odcina się od całej sprawy, jednak nasuwa się kilka pytań. Kim był zaproszony na spotkanie gość, którego osobą towarzyszącą była pani Ludmiła? W czyim tak naprawdę interesie działa organizacja powołana do reprezentowania w Brukseli pięciu położonych na ścianie wschodniej województw?

Jedno jest pewne. Polska, zwłaszcza wschodnia jej część, zawsze była otaczana szczególną opieką przez naszego wschodniego sąsiada.

Zdjęcie: zrzut ekranu Youtube.com

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę