Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Chiny > Trzecia tajemnica fatimska, papieże i trzecia wojna światowa

Trzecia tajemnica fatimska, papieże i trzecia wojna światowa

Przez wiele lat trzecia tajemnica fatimska była owiana ogromną tajemnicą. Nadal jest tak, że wielu ludzi o niej mówi i nie zna szczegółów i nie wie, czego ona dotyczy. Wiadomo, że była ona kierowana do papieży i została ujawniona dopiero w 2000 roku przez papieża Jana Pawła II.

Jak wyjaśnia Ks. prof. Grzegorz Bartosik, całe to objawienie zawiera trzy obrazy:

 • W pierwszym obrazie mamy anioła, który stoi z ognistym mieczem w ręku, wskazuje na ziemię i woła: „POKUTA! POKUTA! POKUTA!” Wzywa on całą ludzkość do nawrócenia i czynienia pokuty. Jest to w pewnym sensie nawiązanie do Chrystusa oraz tego, jak rozpoczął on swoją publiczną działalność. Mówił: „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”.
 • Drugi obraz to wizja męczeństwa Kościoła. Ukzana jest góra, na której stoi krzyż. Do tego krzyża zmierza Ojciec Święty, a po drodze mija zburzone miasto, gdzie widzi pomordowanych wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnice i ludzi świeckich. W końcu w jego kierunku też padają strzały z broni palnej i Ojciec Święty umiera.
 • W trzecim obrazie widzimy aniołów, którzy zbierają krew męczenników do kryształowej konewki i tą krwią pokrapiają dusze, które zbliżają się do Pana Boga.

Można to zinterpretować w ten sposób, że w drugim obrazie widzimy zapowiedź kary, a w trzecim obrazie dzięki krwi męczenników dusze wracają do Boga, co jest pozytywnym zakończeniem.

 

Poniżej treść objawienia Św. Łucji, które stanowi trzecią tajemnicę fatimską:


J.M.J. Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 r. w Cova da Iria – Fatima.

– Piszę, posłuszna Ci Boże, który nakazałeś mi to za pośrednictwem Jego Ekscelencji księdza biskupa Leiry i Twojej Najświętszej Matki, która jest także moją matką.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy z lewej strony Matki Bożej, nieco wyżej, Anioła z ognistym mieczem w lewej ręce; miecz błyszczał i wypuszczał płomienie, które – zdawało się – mogły podpalić świat; ale gasły w zetknięciu z blaskiem, jaki wychodził z prawej ręki Madonny w jego kierunku; Anioł, wskazując na ziemię prawą ręką, powiedział mocnym głosem: ?Kara! Karał Kara!? [te trzy słowa są podkreślone w tekście rękopisu – przyp. aut.]. A my zobaczyliśmy w potężnym świetle, które jest Bogiem, podobnie jak widzi się w lustrze osoby, które przed nim przechodzą, biskupa ubranego na biało, mieliśmy przeczucie, że jest to Ojciec Święty.

Różni inni biskupi, księża, zakonnicy i zakonnice wchodzili na stromą górę, na szczycie, której był wielki krzyż z pni drzew, jakby z dębu korkowego pokrytego korą; zmierzając tam, Ojciec Święty, przygnębiony cierpieniami i bólem, przeszedł chwiejnym krokiem wielkie miasto na wpół zburzone, na wpół walące się, modlił się za dusze martwych, których napotykał na swej drodze; dotarłszy na szczyt góry, padł na kolana u stóp wielkiego krzyża i został zabity przez grupę żołnierzy, którzy wystrzelili do niego wielokrotnie z broni palnej i strzałami, w ten sam sposób umarli jeden po drugim biskupi, księża, zakonnicy i zakonnice, osoby świeckie, kobiety i mężczyźni z różnych klas i grup społecznych.

Pod dwoma ramionami krzyża byli dwaj Aniołowie, każdy z kryształowym naczyniem w ręku, do którego zbierali krew męczenników i polewali nią dusze, zbliżające się do Boga. Wtorek 3.1.1944″.

Dalsza treść Trzeciej Tajemnicy:

– Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror.

Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak że Rosja będzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potężne desanty będą lądować w głębi kraju.
Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do wojny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycięstwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlantyckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympatia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.

Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszystkie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczędzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powstaną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie to się nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawiedliwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obronę przeciwko Niemcom.

Również walczyć ze sobą będą sami Niemcy, a Rosja wywrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na Wschodzie, za widmo klęski. Dopiero, kiedy Rosjanie dojdą do Atlantyku, ruszą przeciwko nim inne narody bezpośrednio zagrożone. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się z walki na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast. Obojętność na krzywdy, bogacenie się kosztem innych, wywoła odwet. Przykładem będzie los Szwecji i Szwajcarii. Rosja, która sama też w przeszłości zdradzała, łamała podstępnie traktaty i umowy, tego samego zazna na sobie.

Zaznają też klęski Ukraina i Litwa, a w mniejszym stopniu Łotwa i Estonia. Natomiast Białoruś, Polska i Węgry będą stosunkowo spokojne, ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miłosierdzie Boże, pozostanie Polska. Czechy i Słowacja zostaną zniszczone dopiero w czasie odwrotu wojsk rosyjskich, które będą się cofać w kierunku Ukrainy i Bałkanów. Od południa z Iraku uderzą Amerykanie i wybuchnie powstanie na Kaukazie aż po Turcję. Od strony Turcji zaatakują Anglicy. Ponadto przy tylu frontach trudno precyzyjnie podać ich kolejność.

Zjawiska atmosferyczne, które ukażą się na niebie już na początku wojny, będą ostatecznym ostrzeżeniem zapowiedzianym przez Maryję, Królową Świata, w wielu objawieniach. Będą potwierdzeniem, że nadchodzi zapowiedziany okres wojen i kataklizmów w przyrodzie. Będą też znakiem, że nie udało się pobudzić w ludziach żalu za grzechy i skruchy oraz chęci poprawy życia, aby móc powstrzymać zło wiszące nad światem, które dotąd trzymała Ręka Pana. Sprawiedliwość Boża nie może dłużej znosić tryumfowania nikczemności i pogardy Jego świętych praw. Wzajemna nienawiść wróci do ludzkości w całej swej grozie i ohydzie.

Kataklizmy ugaszą wojnę i uratują resztę ludzkości przed całkowitą zagładą, a więc będą ratunkiem danym przez Miłosierdzie Boże”.

Zaburzenia w przyrodzie

 • Kataklizmy wywołają taką panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie wystąpią jednak od razu i z jednakowym natężeniem. Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bardzo potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wstrząsy te będą przybierać na sile i zaczną wybuchać wulkany. Odżyją nawet te, które uważane są od dawna za wygasłe. Wulkan Etna spowoduje katastrofę całej Sycylii. Okolice Wezuwiusza oraz przyległe wyspy zostaną ewakuowane. Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze popiołów, huragany, ulewy i powodzie. Zmieni się konfiguracja brzegów Półwyspu Apenińskiego. Na Morzu Śródziemnym ruchy dna wywołają potworne fale i zmieni się linia brzegowa. Ruchy dna Oceanu Atlantyckiego spowodują wyłonienie się nowego lądu. Trzęsienia ziemi i lądów pod wodą spowodują największe zniszczenie brzegów Europy oraz obu Ameryk (mniej w Ameryce Południowej) i Afryki. Najbardziej jednak ucierpi Europa, USA oraz wiele wysp na Morzu Karaibskim. Te ostatnie zdarzenia wystąpią w ciągu kilku godzin. Potem ziemia uspokoi się. Uszkodzone zostaną prawie wszystkie miasta przybrzeżne i duży pas lądu. Zniszczeniu ulegnie Holandia oraz w mniejszym stopniu Belgia. Niemcy zostaną zalane morzem, które wtargnie w dolinę Renu.

  W Ameryce trzęsienia ziemi będą trwać jeszcze bardzo długo, po tym jak w Europie nastąpi już spokój. Od strony Pacyfiku zniszczeniu ulegnie Kalifornia aż do gór, a fale oceanu zaleją wiele miast, m.in. Los Angeles. Zniszczenie miast będzie uzależnione od tego, czy ludzie się poprawią. Ale są takie miasta, które ściągnęły na siebie tyle win, które muszą pomścić własne postępowanie i zostaną zniszczone. Do nich należy Nowy Jork, Waszyngton, a także miasta najbardziej tolerujące bezprawie.

  Państwa Europy będą bardzo zniszczone. Niemcy, Dania, Holandia zostaną zalane wodą jak wszystkie ziemie przybrzeżne. Mniej ucierpi Norwegia. W Szwajcarii nastąpią ruchy górotwórcze, a w konsekwencji wylewy rzek i zerwanie tam. Nastąpią powodzie i obsuwanie się ziemi. Dotyczy to również Tyrolu oraz północnych Włoch i Alp francuskich.

  Mrozy i śnieżyce będą uniemożliwiały pomoc. Mapy będą opracowywane od nowa. Na Bałkanach będą lokalne trzęsienia ziemi oraz zaburzenia atmosferyczne, huragany i śnieżyce, ale Bałkany nie zostaną całkowicie zniszczone. Od północy kataklizmy zaskoczą armię chińską już w Europie, w trakcie walk z Rosją. Chińczycy cofną się wskutek potwornych kataklizmów. To będzie trwało zaledwie kilka tygodni, ale będzie w swej grozie tak okropne, że podobnych klęsk nie było dotąd na ziemi.

  Paryż w czasie rozszalałych żywiołów obróci się w ruinę, ale nie wszyscy jego mieszkańcy zginą. Spłonie głównie centrum. Paryż odbuduje się.
  W pokorze przyjąć należy klęski, które nadchodzą na ziemię. Zbiorowe zbrodnie, nienawiść i pycha, egoizm i wyzysk oraz pastwienie się nad słabszymi narodami, pogarda dla nich, zamiast pomocy i opieki, brak miłosierdzia, litości i współczucia – to wizja nadchodzącego świata. Na próżno będą wzywać miłosierdzia ci, którzy nie mieli go dla bliźnich. Będzie ono ostoją słabych, a na wielkie, pyszne narody nadchodzi czas sprawiedliwości.

  Najbardziej zniszczone będą Niemcy, ponieważ trudno jest ocalić jednostki, kiedy giną miliony. Ostrzega się wszystkich Polaków będących na ziemiach niemieckich – jeżeli ocaleją z wojny, zginą w falach morza, które zaleją prawie cały kraj. Nad Niemcami będzie użyta broń jądrowa. Ogień, powietrze, woda zbuntują się, gdyż skalane zostaną nieprawością. Germanie wykorzystywali wszystkie siły przyrody, aby niosły śmierć, a więc teraz one obrócą się przeciwko nim i przyniosą śmierć zwielokrotnioną.

  Dolina Renu stanie się doliną śmierci. Wielkie miasta zmienią się w popiół i dym, który zmyją fale morza. Nowe lądy podniosą się z dna oceanu, a wywołane tym fale rozejdą się z niespodziewaną siłą.

  Również i przez Londyn przejdą fale, ale miasto to nie zostanie starte z powierzchni ziemi. Od Pacyfiku do Atlantyku, od śniegów Alaski aż do pustyni Południa, zaczną zapadać się lądy i obsuwać góry. Nastąpi głód, mordercze walki i śmierć. Gdy świat zacznie leczyć swe rany, w Ameryce długo jeszcze trwać będzie chaos. Amerykanie zrozumieją nareszcie, że dolar nie jest celem życia. Zapragną chleba i braterstwa. Wzywać będą Miłosierdzia Bożego, którego sami nie mieli dla innych”.

Dane o Polsce po wybuchu trzeciej wojny światowej

W Polsce częściowemu zniszczeniu ulegną miasta przybrzeżne, ale żadne polskie miasto nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Będą natomiast zagrożone bombardowaniem, podobnie jak całe niemal Zagłębie. Ludność stamtąd będzie ewakuowana. Nie powinna wracać aż po kataklizmie.
Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści.

Po kilku dniach walk działania wojenne przeniosą się w głąb Niemiec, daleko od granic Polski. Niemcy będą niszczyć się wzajemnie z niesamowitą pasją i wściekłością, bo prawo nienawiści zawsze powraca ku temu, kto je stosował.
Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze.

Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia.

Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie. Będzie jedną Ojczyzną dla wszystkich tych, którzy ją kochają, znają jej tradycję, historię i kulturę. Jako prawdziwa matka zwracam się do wszystkich Polaków, aby ich ostrzec i przygotować na nadchodzące wypadki.

Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny. Uchroni was opieka Matki Boskiej, Królowej Polski. Ale tam, gdzie zamieszkujecie, też nie załamujcie się. Nieście pomoc, nadzieję, otuchę i ratunek. Bądźcie braćmi tych wszystkich, wśród których przebywacie. Mówcie o niezmierzonym Miłosierdziu Bożym, które jeszcze raz ocali Ziemię, a ocalałej da błogosławieństwo i pomoc. Wskaże drogę odrodzenia, którą pójdzie naród polski.

On po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Jeżeli chcecie pomóc, wracajcie. Czeka na was praca radosna, twórcza i szczęśliwa. Ale kto liczy na karierę i na wzbogacenie się na innych, niech nie wraca. Kraj Królowej Polski ma być czysty.

Polska nie będzie krajem słabym, bezsilnym i biednym, ale w pierwszych dniach jej odrodzenia potrzebna będzie ludności pomoc.

Pomoc powinna być szybka i ofiarna. Później już nie będzie potrzebna. Kto wróci natychmiast, kiedy bramy Polski otworzą się, uzyska pełne prawa i weźmie udział w budowaniu najpiękniejszego ustroju ludzkiego pod berłem Bożym”.

Źródło: Polskie Radio/Fronda.pl/RadioMaryja.pl
Zdjęcie: pxhere.com
Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, gospodarka, wiedza, technologie.

Podobne

Leave a Reply

136 odpowiedzi na “Trzecia tajemnica fatimska, papieże i trzecia wojna światowa”

 1. I simply want to mention I am just newbie to blogging and certainly liked this web-site. More than likely I’m likely to bookmark your website . You absolutely come with superb well written articles. Thanks a bunch for revealing your blog site.

 2. I simply learned all about your internet site the other day and that i happen to be reading through it regularly. You have a a lot of extra practical information on the site and that i benefit from the particular type of the web page furthermore. Keep the good work!

 3. Faytech North America is a touch screen Manufacturer of both monitors and pcs. They specialize in the design, development, manufacturing and marketing of Capacitive touch screen, Resistive touch screen, Industrial touch screen, IP65 touch screen, touchscreen monitors and integrated touchscreen PCs. Contact them at http://www.faytech.us, 121 Varick Street, New York, NY 10013, +1 646 205 3214

 4. Can I recently say such a relief to locate somebody that truly knows what theyre referring to online. You certainly have learned to bring an issue to light making it crucial. More and more people need to see this and see why side of the story. I cant believe youre no more popular since you certainly have the gift.

 5. Emery EPS is a Search Engine Optimization company that provides SEO Services. Their proprietary SEO strategies help struggling websites and aspiring business owners to rank their websites higher in multiple search engines like Google , Yahoo and Bing. They provide local and gmb map ranking for businesses in Coasta Rica, New York, Los Angeles, Portland, Sacramento, Phoenix, Las Vegas, Denver, Houston, California and many other local areas. Find more at https://www.emeryeps.com.

 6. Emery EPS is a Search Engine Optimization company that provides SEO Services. Their proprietary SEO strategies help struggling websites and aspiring business owners to rank their websites higher in multiple search engines like Google , Yahoo and Bing. They provide local and gmb map ranking for businesses in Coasta Rica, New York, Los Angeles, Portland, Sacramento, Phoenix, Las Vegas, Denver, Houston, California and many other local areas. Find more at https://www.emeryeps.com.

 7. Emery EPS is a Search Engine Optimization company that provides SEO Services. Their proprietary SEO strategies help struggling websites and aspiring business owners to rank their websites higher in multiple search engines like Google , Yahoo and Bing. They provide local and gmb map ranking for businesses in Coasta Rica, New York, Los Angeles, Portland, Sacramento, Phoenix, Las Vegas, Denver, Houston, California and many other local areas. Find more at https://www.emeryeps.com.

 8. It’s almost close to impossible to see well-advised users on this matter, nevertheless you come across as like you fully grasp the things you’re talking about! Excellent

 9. It certainly is almost extremely difficult to see well-updated users on this theme, and yet you look like you know the things you’re writing about! Thanks A Lot

 10. I simply desire to inform you that I am new to putting up a blog and extremely loved your report. Probably I am probably to save your blog post . You definitely have amazing article blog posts. Appreciate it for giving out with us your main site document

 11. I just desire to inform you you that I am new to having a blog and genuinely adored your website. Quite possibly I am probably to remember your blog post . You seriously have fabulous article content. Be Grateful For it for expressing with us your favorite website document

 12. It truly is practically unthinkable to come across well-qualified individuals on this area, in addition you look like you understand exactly what you’re covering! Many Thanks

 13. I simply hope to show you that I am new to wordpress blogging and totally cherished your work. Most likely I am likely to bookmark your blog post . You certainly have excellent article information. Get Pleasure From it for sharing with us your blog article

 14. Hiya there, just became receptive to your weblog through Bing, and found that it is seriously interesting. I will be grateful in the event you persist these.

 15. I just need to reveal to you that I am new to blogging and genuinely enjoyed your page. Likely I am inclined to save your blog post . You literally have extraordinary article information. Delight In it for discussing with us your very own blog page

 16. I know of the fact that today, more and more people are attracted to surveillance cameras and the field of pictures. However, to be a photographer, you must first invest so much period deciding which model of photographic camera to buy and moving from store to store just so you may buy the most affordable camera of the brand you have decided to decide on. But it does not end just there. You also have to think about whether you should obtain a digital dslr camera extended warranty. Thanks for the good suggestions I accumulated from your blog site.

 17. I just want to tell you that I’m new to blogs and honestly liked your web page. Probably I’m planning to bookmark your blog . You really have good article content. Regards for sharing with us your blog site.

 18. I simply want to mention I am just very new to blogging and site-building and seriously savored your web-site. More than likely I’m want to bookmark your website . You actually come with exceptional well written articles. Thanks a lot for sharing with us your webpage.

 19. Good day! I could have sworn I’ve visited this site before but after looking at a few of the articles I realized it’s new to me. Regardless, I’m certainly happy I found it and I’ll be bookmarking it and checking back often.

 20. Hi! This post could not be written any better! Reading this post reminds me of my good old room mate!
  He always kept chatting about this. I will forward this article to him.
  Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 21. I was very happy to uncover this website. I need to to thank you for your time due to this fantastic read!! I definitely enjoyed every little bit of it and i also have you saved to fav to check out new information on your blog.

 22. Hiya, I found your site through The search engines even while buying similar subject matter, your site came out, it appears superior automotive headliner. I have got bookmarked in order to favorites|included in my personal bookmarks.

 23. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you make this website yourself or did you hire someone to do it for you?

  Plz answer back as I’m looking to create my own blog and would like
  to find out where u got this from. many
  thanks

 24. Hello, this is my first message made on this webpage and I wanted to say that I’m really impressed with this blog after reading this article about – Gulvafslibning | Kurt Gulvmand in which I share your same opinion. I’ll definitely mark to favorites this page!

 25. Howdy, I think your site could be having
  internet browser compatibility problems. Whenever I look at
  your site in Safari, it looks fine however when opening
  in IE, it has some overlapping issues. I merely wanted to give you a quick heads up!
  Apart from that, great blog!

 26. It is actually a great plus beneficial bit of information and facts shirts. Now i am satisfied that you just provided this helpful details with us. Please be us up-to-date in this way. Appreciate your giving.

 27. Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and
  gave it to my 4 year old daughter and said „You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the shell to
  her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her
  ear. She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic
  but I had to tell someone!

 28. Hey there! I could have sworn I’ve been to this blog before but after reading through some of the post I realized it’s
  new to me. Nonetheless, I’m definitely delighted I
  found it and I’ll be bookmarking and checking back frequently!

 29. Simply wish to say your article is as amazing. The clarity in your post is
  simply great and i can assume you are an expert on this subject.
  Well with your permission allow me to grab your feed to keep
  up to date with forthcoming post. Thanks a million and please
  continue the enjoyable work.

 30. I have been surfing online more than three hours today, yet I never found
  any interesting article like yours. It’s
  pretty worth enough for me. In my opinion, if all site owners
  and bloggers made good content as you did, the internet will be
  much more useful than ever before.

 31. A polite letter is important addressed to the magazine’s Fiction Editor, introducing yourself and attaching your story, with double spaced text and having big margins on both sides. This really for ease of use by the magazine staff and is essential. Pages ought to each be numbered.

 32. I have been browsing online more than 3 hours today, but I by
  no means discovered any fascinating article like yours.
  It’s beautiful price enough for me. In my view, if all website
  owners and bloggers made excellent content material as you probably did, the internet will likely be much more useful than ever before.

 33. Wonderful work! That is the type of info that are meant
  to be shared across the net. Disgrace on the search engines
  for no longer positioning this submit higher! Come on over
  and talk over with my website . Thank you =)

 34. I don’t know whether it’s just me or if perhaps everybody else
  experiencing problems with your website. It appears like some of
  the written text on your content are running off the screen. Can someone else please comment and let me know if this is happening to them too?
  This may be a issue with my browser because I’ve had this happen previously.

  Appreciate it

 35. The other day, while I was at work, my cousin stole my apple ipad and tested to see if it can survive a twenty five foot drop,
  just so she can be a youtube sensation. My apple
  ipad is now destroyed and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

 36. Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
  It’s always interesting to read content from other authors and use a little something from other sites.

 37. After looking over a few of the blog posts on your blog, I truly appreciate your way of writing a blog. I book marked it to my bookmark site list and will be checking back soon. Please visit my website as well and tell me your opinion.

 38. Valuable data. Blessed us I ran across your website by chance, that i’m amazed precisely why this kind of accident would not came into being before hand! I added this. Valuable data. Blessed us I ran across your website by chance, that i’m amazed precisely why this kind of accident would not came into being before hand! I added this.

 39. A formidable share, I just given this onto a colleague who was doing a little bit analysis on this. And he in actual fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! However yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love studying extra on this topic. If attainable, as you grow to be expertise, would you thoughts updating your blog with extra particulars? It’s extremely helpful for me. Large thumb up for this blog publish!

 40. Hmm it looks like your blog ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum
  it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying
  your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to everything.
  Do you have any tips for first-time blog writers?
  I’d genuinely appreciate it.

 41. I’m extremely impressed along with your writing abilities
  as smartly as with the layout for your blog. Is this a paid topic or did
  you modify it yourself? Either way stay up the excellent high quality writing,
  it is rare to peer a great weblog like this one nowadays..

 42. Hi! Quick question that’s totally off topic. Do you
  know how to make your site mobile friendly? My web site looks weird when viewing
  from my iphone 4. I’m trying to find a template or plugin that might be able to correct this problem.
  If you have any recommendations, please share. Many thanks!

 43. I just want to mention I am newbie to blogs and definitely enjoyed you’re web site. More than likely I’m planning to bookmark your website . You definitely have good articles. With thanks for sharing with us your web page.

 44. Having read this I believed it was very enlightening. I appreciate you spending some time and effort to put this content together. I once again find myself personally spending a significant amount of time both reading and posting comments. But so what, it was still worth it.

 45. An interesting discussion is worth comment. I do believe that you ought to write more about this subject matter, it might not be a taboo subject but generally people do not discuss these issues. To the next! Best wishes!

 46. It’s perfect time to make some plans for the future and it’s
  time to be happy. I’ve read this post and if I could I wish to suggest
  you few interesting things or tips. Perhaps you
  can write next articles referring to this article. I wish to read even more things about it!

 47. You’re so cool! I don’t believe I’ve truly read through anything like that before. So wonderful to discover someone with a few genuine thoughts on this issue. Really.. thanks for starting this up. This site is one thing that’s needed on the web, someone with a little originality.

 48. Thanks for ones marvelous posting! I seriously enjoyed
  reading it, you will be a great author. I will remember to bookmark
  your blog and will often come back at some point. I want to encourage you to
  definitely continue your great work, have a nice weekend!

 49. Hey There. I discovered your weblog the use of msn. That is an extremely well written article.

  I will make sure to bookmark it and return to learn more of your useful information.
  Thanks for the post. I will definitely comeback.

 50. Hey! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using
  for this site? I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve
  had problems with hackers and I’m looking at options for
  another platform. I would be great if you
  could point me in the direction of a good platform.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę