Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > Trump po raz drugi górą – nici z impeachmentu!

Trump po raz drugi górą – nici z impeachmentu!

Właśnie zaprezentowano nowy raport Mullera, który miał określić, czy amerykański prezydent Donald Trump złamał prawo i korzystał z pomocy rosyjskich służb specjalnych, aby wygrać wybory prezydenckie w 2016 roku.

Raport liczy 450 stron odnoszących się m.in. do działań rosyjskich na Facebooku, Twitterze, możliwości wpływania na kampanie polityczne prezydenta Trumpa oraz Hilary Clinton.

Jak wynika z opublikowanego raportu, prezydent Trump został ponownie całkowicie oczyszczony z zarzutów.

Rosyjskie ingerencje w życie społeczne różnych krajów są już w świecie profesjonalistów powszechnie znane. Przykład takiego działania można znaleźć na stronie http://dashboard.securingdemocracy.org/.

Tydzień po przesileniach w sieci i włamaniach na konta na Twitterze i FB, w mieście, w którym miały miejsce te włamania, Charlottesville w USA, faktycznie organizacje ekstermistyczne dokonały zamieszek, doszło do starć ulicznych i rannych zostało około 30 osób.

http://dashboard.securingdemocracy.org/

Zdjęcie: pxhere.com

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę