Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Firma > Tanie przesyłki międzynarodowe

Tanie przesyłki międzynarodowe

Tani kurier umożliwi oszczędności dla firmy i osoby prywatnej. Dotyczy to szczególnie przesyłek międzynarodowych, gdzie ceny często bywają astronomiczne. Mieszkając w takich krajach, jak Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania lub inne państwo Unii Europejskiej, możemy skorzystać z usług firm, które dostarczają przesyłki przy okazji przewozu osób. Jednak w takich przypadkach przesyłka nie zawsze zostanie dostarczona spod drzwi do drzwi.

Problemy pojawiają się również, gdy korzystamy z usług znanej firmy. Wówczas jakość dostawy jest lepsza, ale dzieje się to kosztem wysokiej ceny. Odpowiadając na potrzeby coraz większej liczby osób wysyłających paczki i inne przesyłki między krajami Wspólnoty, Parlament Europejski zobowiązał niedawno Komisję Europejską do podjęcia działań, które mają zmniejszyć ograniczenia i obniżyć ceny przesyłek.

Firmy kurierskie będą teraz musiały zgłaszać swoje cenniki do KE, która stworzy specjalną stronę internetową umożliwiającą wyszukiwanie najtańszych opcji. Jednym ze skutków tej operacji ma być zmuszenie firm do obniżenia cen na paczki i przesyłki. Tani kurier będzie też dostępny dzięki możliwości porównania cen na stronie. Wysyłka stanie się więc tańsza i wygodniejsza.
Jest to jednak plan na przyszłość, ale już w tej chwili istnieją internetowe wyszukiwarki usług kurierskich. Dzięki nim wysyłka staje się prostsza, a paczka może być wysłana tanio.

Tani kurier poza Unią Europejską

Wielu naszych rodaków podróżuje poza Unię. Celem wyjazdów biznesowych stają się Ukraina, Białoruś, Serbia i inni nasi najbliżsi sąsiedzi. Wiele osób wyjeżdża jednak o wiele dalej. Gdy przebywamy w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Chiny, Chile, Kanada, Japonia, Australia czy Indie, koszt przesyłki stanowi duży wydatek, zwłaszcza gdy musimy ponosić go wielokrotnie.
Wysyłka może okazać się jeszcze trudniejsza, gdy odwiedzamy kraje egzotyczne. Paczka wysyłana z lub do takich krajów, jak Laos, Indonezja, Niger, Ruanda czy Zambia, może wymagać dodatkowych poszukiwań kuriera. Wielu naszych rodaków właśnie tam pracuje lub prowadzi biznes. Jak zatem wysłać paczkę z Beninu do Szwajcarii?

Korzystając ze strony internetowej zajmującej się wyszukiwaniem ofert, możemy nie tylko dowiedzieć się ile kosztuje paczka do Polski, lub innego miejsca na Ziemi. Możemy tam znaleźć również propozycje różnych opcji, by wysyłka stała się tania i bezpieczna. Dzięki Internetowi możliwe jest też uzyskanie opinii innych użytkowników na temat danej firmy, by nasza paczka lub inna przesyłka uzyskała najlepszego kuriera.

Możemy również porównać oferowane przez dostawców propozycje długoterminowych form współpracy. Często w przypadku stałego korzystania z danej usługi firmy oferują różne atrakcyjne zniżki i udogodnienia.

Tani kurier nie zawsze oznacza korzystną ofertę. Porównując oferty w wyszukiwarce, możemy wyszukać usługi najwyższej jakości lub najkrótsze terminy dostawy. Wartościowa paczka albo delikatna jej zawartość wymaga bowiem dodatkowych gwarancji bezpieczeństwa.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę