Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Rodzina > Samobójstwo przy zmianie płci – szczęśliwi na siłę!

Samobójstwo przy zmianie płci – szczęśliwi na siłę!

Mamy już w Polsce za sobą kilka tzw. parad równości, kolejną próbę odbudowania tęczy w Warszawie – tym razem obok Zachęty i tęcza jest prostokątna. A nuż nie będzie się chciało Polaczkom jej ruszać. Mamy wtrącanie się obcych ambasad w naszą moralność i etykę i próbę wmawiania nam, że ktoś wie, co jest dla nas lepsze, a nie od dzisiaj wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Wiemy już, że z tzw. „rodzin” LGBT albo homoseksualnych wywodzą się dzieci i młodzież z całą masą zaburzeń psychicznych, z niższym IQ, wykonujące mniej prestiżowe społecznie zawody. Badania przeprowadzone w USA. Pewnie odległa rzeczywistość, prawda? Pewnie u nas w Polsce się to nie zdarza, prawda?

Nic bardziej mylnego. Cały okres neomarksizmu, konformizmu i walki kulturowej szczęśliwie nas omijał szerokim łukiem jak do tej pory. Niestety nie całkowicie i wygląda na to, że żarty się skończyły i zaczynają się schody. Będzie ciężko i musimy temu stawić czoła. Myślę, że damy radę, a tymczasem jeden przypadek ku przestrodze.

Tym razem chodzi o próby manipulowania przy zmianie płci. Jakiś czas temu wprowadzono do obiegu tzw. płeć kulturową. Na bazie tego zaczęto dopuszczać zmianę płci biologicznej. Czy jednak mężczyzna po zmianie płci na kobietę będzie w stanie urodzić dziecko? Czy kobieta po zmianie płci na mężczyznę będzie w stanie zapłodnić kobietę? Czy ci ludzie nie widzą, jak bardzo są oszukiwani i nabijani w butelkę? Gdzie jest ich inteligencja, wiedzia i nowoczesność, którą się tak chwalą? Gdzie jest krytyczne myślenie?

Historia jest prawdziwa.

Miasto w Polsce. Zwyczajowo normalna rodzina, dwoje dzieci – dwie córki. Rodzice zamożni, zapracowani, mało czasu poświęcają dzieciom. W zasadzie w ogóle nie poświęcają czasu dzieciom, bo wszystko zlecają – szkołę, korepetycje, wychowanie i opiekunki. Tenis i pianino itd. Nowobogaccy – płacą i wymagają. Nie wychowują – hodują swoje dzieci.

Jedna z córek, 17-latka wchodzi w środowiska LGBT, queer i odrzucona przez rodziców i przyjaciół szuka tam bratnich dusz. Tam ktoś podpowiada jest możliwość zmiany płci. Po jakimś czasie – decyduje się na to. Do „zabiegu” brakowało jej kilka miesięcy, kiedy po kłótni z rodzicami postanawia wziąć za dużo tabletek zwiotczających mięśnie. Duży dom. Za dużo czasu leży sama w pokoju, bo rodzice mają kolację ze znajomymi. Przy kolacji załatwiają kolejny biznes. Jak pisałem wcześniej, dziećmi prawie się nie zajmują. Kiedy się okazuje, że córka targnęła się na własne życie, wzywają pogotowie. Pomimo płukania żołądka i starań lekarzy dziewczyny nie udaje się uratować. Umiera.

Na tym jednak nie koniec. Dziewczyna była przed operacją zmiany płci dość wysoko ubezpieczona. Co robią rodzice? Jak przystało na nowobogackich pragmatycznych ludzi biznesu, próbują wycisnąć z „interesu” ile się da. Skoro tyle zainwestowali w córkę, to chcą odzywać z ubezpieczenia całe pieniądze próbując za wszelką cenę udowodnić winę lekarzy. Do tego stopnia, że nawet wnioskują o przeniesienie sprawy do innego miasta. Na tym skończę, żeby nie podać zbyt wielu szczegółów.

Tak, proszę was. Tak niestety kończy się ta historia. Nie da się hodować dzieci. Trzeba je wychowywać. Trzeba spędzać z nimi czas osobiście. Trzeba je kochać i tą miłość im okazywać.

I nie da się zmienić płci biologicznej. Bóg nas stworzył tak, że są kobiety i są mężczyźni. I lepiej tego nie poprawiać, bo za każdym razem będzie się to kończyło podobnie nieszczęśliwie, jak w przypadku tej pozbawionej miłości rodziców młodej siedemnastoletniej dziewczyny.

I oby jak najmniej takich przypadków. Uczulajcie innych na takie sytuacje. I dbajmy o nasze rodziny i nasze dzieci.

Zdjęcie: pxhere.com

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę