Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Parlament Europejski > Rezolucja przeciwko Polsce – strzał do własnej bramki

Rezolucja przeciwko Polsce – strzał do własnej bramki

Były piłkarz i reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Frankowski głosował za podjęciem rezolucji przeciwko Polsce w Parlamencie Europejskim.

Na Twitterze uzasadnił to następująco:

  • Ja Wasz hejt wytrzymam. Ale miejcie choć tyle przyzwoitości i nie piszcie obraźliwych komentarzy pod zdjęciami dzieci. Skupcie swój jad pod tym tweetem. Rezolucja unijna nie jest przeciwko Polsce, a przeciwko działaniom rządu, który niszczy prawo. To nie jest szczucie na Polskę.

W sposób bardzo prosty, wręcz jak do przedszkolaka, próbował mu wytłumaczyć jego błąd Piotr Wielgucki, powszechnie znany jako Matka Kurka. Napisał on:

  • Panie Tomaszu, gdyby był Pan takim piłkarzem, jakim jest Pan politykiem, nigdy nie trafiłby Pan do pustej bramki z jednego metra. Przykro się na to patrzy, to tak jakby Pan strzelił samobója i krzyczał, że to dla dobra Polski. Prościej nie umiem.

Na byłego piłkarza wylała się spora fala krytyki. Oto nietóre inne komentarze.

Źródło: Twitter
Zdjęcie: Twitter/zrzut ekranu

Podobne

W górę