Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Kultura > Przegląd prasy – 25.02.2019 – Konwencja PIS, obecność wojsk USA w Polsce, „Zimna Wojna” w Holywood

Przegląd prasy – 25.02.2019 – Konwencja PIS, obecność wojsk USA w Polsce, „Zimna Wojna” w Holywood

500+ od pierwszego dziecka, „13” dla emerytów, zmiany w PIT. Główne punkty konwencji PiS

Wygląda na to, że po sobotniej konwencji PIS, opozycja będzie musiała zwijać żagle. Bo co więcej mogą zaproponować? 500+ od poczęcia, loty na księżyc, skoro już Izrael się tam wybiera? No i przede wszystkim, kto uwierzy w obietnice PO, PSL, Nowoczesnej itd.?

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2267915,500-od-pierwszego-dziecka-13-dla-emerytow-zmiany-w-PIT-Glowne-punkty-konwencji-PiS

Mariusz Błaszczak: nie mam wątpliwości, że obecność wojsk USA w Polsce zostanie zwiększona

  • My nie rozmawiamy na temat taki, czy zwiększona zostanie obecność amerykańskiego wojska, tylko jak – powiedział w „Sygnałach dnia” minister obrony narodowej i wiceprezes PiS Mariusz Błaszczak o militarnym zaangażowaniu USA w naszym kraju.

https://polskieradio24.pl/7/129/Artykul/2268386,Mariusz-Blaszczak-nie-mam-watpliwosci-ze-obecnosc-wojsk-USA-w-Polsce-zostanie-zwiekszona

Joanna Kulig po rozdaniu Oscarów: Jestem dumna i zmęczona. To było niesamowite przeżycie

  • Bardzo się cieszę z tego, że mamy mogą się wybierać na Oscary. Dlatego zdecydowałam się być „Roma” jest pięknym filmem zgarnęła wszystkie nasze nagrody. Ale jest wielkie szczęście, bo same nominacje są wielkim wyróżnieniem. Dla mnie to przygoda życia. Świętowaliśmy sukces „Zimnej wojny” – mówiła w TVP Info Joanna Kulig, aktorka odgrywająca główną rolę w nominowanej do Oscara polskiej produkcji, która nie zdobyła statuetki w żadnej kategorii.

https://www.tvp.info/41467007/joanna-kulig-po-rozdaniu-oscarow-jestem-dumna-i-zmeczona-to-bylo-niesamowite-przezycie

Adwokaci działali na szkodę Birgfellgera? Senator PIS pyta rzecznika dyscyplinarnego.

Według senatora PiS Marka Pęka, adwokaci Roman Giertych i Jacek Dubois z pobudek politycznych mogli naruszyć zasady etyki zawodowej, działając na szkodę swojego klienta – Geralda Birgfellnera. Zawiadomienie złożone przez parlamentarzystę trafiło do Rzecznika Dyscyplinarnego mec. Krzysztofa Stępińskiego, który jest bliskim znajomym Jacka Dubois.

https://www.tvp.info/41463835/adwokaci-dzialali-na-szkode-birgfellnera-senator-pis-pyta-rzecznika-dyscyplinarnego 

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę