Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dom i Ogród > Ponad 7000 pozwów frankowiczów przeciwko bankom

Ponad 7000 pozwów frankowiczów przeciwko bankom

Sprawa tzw. kredytów frankowych ciągnie się już jakiś czas i chociaż kredytów we frankach szwajcarskich ubywa, to nadal co piąty kredyt hipoteczny w Polsce jest rozliczany w tej walucie.

Do polskich sądów w ciągu ubiegłego roku wpłynęło ponad 7000 pozwów przeciwko bankom w sprawie tzw. kredytów frankowych. Kilku klientów już wygrało z bankami i najwidoczniej wiele osób zdało sobie sprawę, że droga sądowa może być obecnie dobrym środkiem na uporanie się z tym problemem.

Problem okazał się na tyle palący i tyle duży, że postanowiła się zebrać w tej sprawie podkomisja sejmowa. Zbierze się ona w najbliższy czwartek na wniosek stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu”.

Źródło: PAP, TVP.info

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, gospodarka, wiedza, technologie, współpraca medialna i partnerska.

Podobne

Leave a Reply

Jedna odpowiedź do “Ponad 7000 pozwów frankowiczów przeciwko bankom”

  1. Banki, para banki tworzone na podstawie prawa cywilnego przez banki, firmy windykacyjne także skupujące przedawnione długi działają za pozwoleniem III RP. Okraść Słowianina polskiego.
    Niech głoduje to nie będzie zajmował się utratą państwowości przez Polskę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę