Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Kultura > Planujesz ślub i wesele? A może internet Ci pomoże?

Planujesz ślub i wesele? A może internet Ci pomoże?

Na swojej internetowej stronie ślubnej możesz pokazać swoim gościom Wasze zdjęcia, opowiedzieć historię związku i przedstawić świadków, ale to przede wszystkim wspaniały przewodnik dla Twoich gości.

Możesz umieścić na stronie ślubnej informację o dacie oraz miejscu ślubu i wesela, dodać interaktywną mapkę, a także poprosić o potwierdzenie przybycia na wesele drogą elektroniczną, dzięki formularzowi kontaktowemu. Z takiego rozwiązania korzystają coraz chętniej panny młode na całym świecie – to wygodne, proste i trwałe – nie zginie jak klasyczne zaproszenie, a po ślubie, możecie uzupełnić stronę o galerię zdjęć ze ślubu i wesela.

Można też z mapy wydarzenia przejść od razu do nawigacji, żeby spokojnie i bezpiecznie dojechać na miejsce ślubu.

Internetowa strona ślubna może zupełnie zastąpić klasyczne zaproszenia ślubne lub być ich doskonałym, wirtualnym uzupełnieniem. Zwłaszcza dziś, w dobie tak intensywnego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych, rozwiązanie to może znakomicie pomóc w organizacji ślubu i wesela wszystkim nowoczesnym parom młodym.

Takie możliwości daje nowo powstały serwis – http://www.bierzemy-slub.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę