Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Kultura > Oglądaj aukcję sztuki online – transmisja z Domu Aukcyjnego Art in House

Oglądaj aukcję sztuki online – transmisja z Domu Aukcyjnego Art in House

Jak wygląda aukcja sztuki? Czy młotek aukcjonera jest głośny? Ile czasu trwa licytacja? Jeżeli poszukujecie odpowiedzi na powyższe pytania lub po prostu, nie wychodząc z domu, chcielibyście być świadkiem licytacji, mamy na to sposób.

Wszystko, co musicie zrobić, to 16 marca (piątek) o godzinie 19:30 usiąść wygodnie przed komputerem oraz odwiedzić profil Domu Aukcyjnego Art in House na facebooku (https://www.facebook.com/ArtinHousePL/), gdzie będzie prowadzona transmisja na żywo z XXII Aukcji Nowej Sztuki.

Licytacja dzieł nie ma jedynie celu komercyjnego: jest również artystycznym wydarzeniem, pozwalającym śledzić aktualne trendy na rynku sztuki, gwarantuje niesamowite emocje oraz umożliwia wykreowanie własnego smaku dotyczącego malarstwa i rzeźby. Nadchodząca transmisja online pokaże zainteresowanym, jak wygląda aukcja sztuki oraz być może zachęci do prawdziwego, a nie jedynie wirtualnego udziału w licytacji.

Dom Aukcyjny Art in House nowych mediów się nie boi – w czasie aukcji sztuki używamy również kodów QR, odsyłających widza do biografii danego artysty.

Transmisja online XXII Aukcji Nowej Sztuki w Domu Aukcyjnym Art in House:
https://www.facebook.com/ArtinHousePL/
16 marca 2018, godz. 19:30

Zapraszamy do oglądania!

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę